banner851

banner955

İSTİFA İLE BOŞALAN KOLTUKLARA ATAMA

AK Parti'de istifa ile boşalan ilçe başkanlığı koltuklarına atama yapıldı. Gölyaka'da yeni İlçe Başkanı Necmi Kap olurken, Kaynaşlı İlçe Başkanlığı'na Oktay Canım getirildi.

Siyaset 07.02.2019, 16:53 07.02.2019, 18:27
2792

AK Parti'de beklenen atamalar gerçekleşti. İstifa eden ilçe başkanlarının yerine yeni atamalar yapıldı.

 

Bilindiği gibi 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde İl Genel Meclisi Üyeliği için AK Parti'den aday adayı olup istifa eden Fazlı Koç'un yerine göreve Hakan Demircan vekalet ediyordu. 

 

Gölyaka Belediye Başkan Adayı'nın Yakup Demircan olarak belirlenmesinin ardından parti ilkeleri gereği oğlu Hakan Demircan görevi bıraktı ve AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı ile yapılan istişareler sonucu yerine Necmi Kap atandı.Mevcut Kaynaşlı Belediye Başkanı Erol Bayraktar'ın tekrar aday gösterilmesine tepki olarak istifa eden Kaynaşlı İlçe Başkanı Saim Özkan’ın yerine ise Oktay Canım getirildi.

Ataması yapılan ilçe başkanları AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin'in de hazır bulunduğu görüşmede belgelerini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’den aldı.

HABER: C.ÜSTÜNER
 

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (5)
gölyakalı 4 yıl önce
Necmi Kap hayırlı uğurlu olsun tecrübeli ve başarılı olacağına eminim inşAllah teşkilata çeki düzen verir yandaş ve gerçek dava insanlarıyla çalışır küstürmeyen barıştıran taraf olur yapılacak çok iş var çok temizlik şart Gölyakada tehlike çanları çalıyor haberiniz olsun yapılacak yerel seçim çok önemli halkın arasına inin sorunlarını paylaşın dertlerini dinleyin Düzcede 4 belediye kesin gidiyor bizde onlardan olmayalım iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum
Kerim 4 yıl önce
Atamayla getirilen kişi yeni başkan erol bayraktar ilk seçildiğinde de aynı kişi başkandı ve belediyeden maaşlı olarak epey görev yaptı ve çevre düzenlemesi adı altında epey nemalanmıştı demekki yeterli doymamış
Kaynaşlı 4 yıl önce
Yavuz Yıldırım orada ki tek şaibesiz adam. Neden görev verilmez anlaşılır gibi değil. Oktay'ın ilçeye, Erol'un belediyeye, Hasan'ın il genel meclisine aday olduğu yerde zor kazanırız, çok zor!
ÇELELİ 4 yıl önce
Oktay başkan hayırlı olsun doğru GRAVAT taksaydın 10 numara
Kaynaşlı 4 yıl önce
Oktay bey koskoca ilçe başkanı oldun öncelikle hayırlı olsun bi gravat taksaydın bari
27
parçalı bulutlu