banner851

banner614

İTTİFAKTA BİR BAŞKA ADIM

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş yerel seçim ittifakı ile ilgili konuştu. Kurtulmuş "Erdoğan ve Bahçeli bazı illerde ortak miting düzenleyebilir." dedi.

banner619
Siyaset 18.12.2018, 11:59 18.12.2018, 18:04
4415

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, yerel seçimler öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin ortak miting yapabileceğini söyledi.

CNNTürk'te soruları yanıtlayan Kurtulmuş, yerel seçim çalışmalarına ilişkin mesajlar verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin önümüzdeki günlerde bir araya gelebileceğini belirten Kurtulmuş, "Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli yerel seçimde önemli bazı illerde ortak miting düzenleyebilir" dedi. (Kaynak: HABERLER.COM)


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ 

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (15)
Erdoğum recep 3 yıl önce
Merhaba ben sana bir şey arkadaş olarak bu konuda da Düzce gazetesi önünde kaza para basıyor artık ara aradım akcakoca yaşam için çalışmalar başlatıldı pelin ankara nakliyat Satın olsun diye konuştu benim bütün ölü
SVT 3 yıl önce
SEÇİM SONRASI YENİ MAĞDURLAR GÖRECEĞİZ.
SVT MAĞDURLARI

SİYASETTE VATANDAŞA TAKILANLAR.
madur 3 yıl önce
düne kadar birbirlerine iftira edenler şimdi nasıl itifak kuruyorlar miletlen dalga geçergibi
İdare 3 yıl önce
Atatürk devlet hastanesi ultrason çekim odaları rezalet sıra yok saatlerce bekle çözüm yok idare iş başına lütfen
Mhp li 81 3 yıl önce
2 li siyasette güzel icraatlar olacak bu ülke icin insAllah
Yorumcu 3 yıl önce
Nasil olacak.halk icin olmauacagi belli.mhp bitmistir artik.oyle bir parti yok hukmundedir.Bozkurta ve bozkurt genclere it urur kervan yurur diyen birine takildiniz gidiyosunuz insanda mide olur
Sahi siz nesiniz? 3 yıl önce
İktidar olunca, sizinle olmayanlara ''28 Şubatçı'' dediniz. 2007 de herkesi ''Ergenekoncu'' 2017 de rakiplerinize ''Fötöcü'' dediniz... Pekii siz nesiniz?
Beyin göçümü? 3 yıl önce
1500 Euro maaş alan Fransızlar, benzin fiyatının 1.5 Euro olmasını protesto ediyor. 1.603 lira maaş alıp 6 lira veren insanımız, Avrupa karışıyor diye seviniyor. Beyin göçü bumu?
sadece insan 3 yıl önce
Elbette.. Beyin çoktan göçmüş, terk etmiş bünyeyi. Dışarından ahlar vahlar içerisinde izliyor.. :)
Olurmu şimdi... 3 yıl önce
Şimdi bize''Acı reçete varsa hep beraber üstleneceğiz'' mi diyecekler? İyi ama Ejder meyveli smoothie'yi tatlı tatlı tek başınıza iç, acı reçeteyi beraber üstlenelim. Revamı?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın