banner614

İYİ PARTİ ADAYLARI BASIN TURUNDA

banner619

İYİ Parti Milletvekili Adayları Ercan Katırcıoğlu ve Reyhan Ataseven Düzce’de bulunan basın kuruluşlarını ziyaretleri kapsamında Öncü TV’nin kapısını çaldı. Ziyaret sonrasında bir açıklamada bulunan Katırcıoğlu, Akşener’in açıkladığı seçim beyannamesinin Türkiye’nin önünü açacak nitelikte olduğunu belirterek, “İYİ Parti’nin Düzce’de ve Türkiye’de başarılı sonuçlar elde edeceğini biliyoruz” dedi.

banner846
Siyaset 31.05.2018, 16:24 31.05.2018, 18:12
989
banner844

İYİ Parti Düzce Milletvekili Adaylarının 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda bugün Düzce’de bulunan basın kuruluşlarını ziyaret eden İYİ Parti Düzce Milletvekili Adayları Ercan Katırcıoğlu ve Reyhan Ataseven ile parti yönetim kurulu üyeleri Öncü TV’nin Cedidiye Mahallesi’nde bulunan yayın binasını ziyaret etti.
Burada Öncü TV Yönetim Kurulu Başkanı Önder Tonyalı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mukadder Deveci ile bir araya gelen partililer bir süre sohbet etti.“İYİ Parti’nin Düzce’de ve Türkiye’de başarılı sonuçlar elde edeceğini biliyoruz”
Ziyaret sonrasında bir değerlendirmede bulunan Katırcıoğlu, şu ifadelere yer verdi:

“Düzce’mizin köklü basın kuruluşu olan Öncü TV’yi ziyaret etmekten çok mutluyuz. Dün bizim seçim beyannamemiz açıklandı. Seçim beyannamemizin önemli ana başlıklarını içerideki değerli arkadaşlarımızla paylaştım. Seçim beyannamemiz Türkiye’nin ihtiyaçlarına, sıkıntılarına çare bulacak ve Türkiye’nin önünü açacak nitelikte. Son derece teknik ve başarılı bir çalışma sonucunda oluşturulmuş. Biz de bu partinin bir ferdi olarak 24 Haziran seçimlerinde bu partiyi iktidara taşımak amacıyla yola çıktık. Ekip arkadaşlarımızla birlikte son derece önemli bir tempoyla çalışıyoruz. Allah’ın izni ile İYİ Parti’nin Düzce’de ve Türkiye’de başarılı sonuçlar elde edeceğini biliyoruz. Bundan dolayı sizin de nazik misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. 24 Haziran’da güneş batmadan devam edecek.”Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (5)
Adnan 3 yıl önce
Hocam destekçinizim. Geçmişte olduğu gibi.
İyi partili 3 yıl önce
bir gün hesap vereceksin.
ünyeli 3 yıl önce
bu defa akp ye oy vermeyeceğiz bu kesin karar
burhan 3 yıl önce
avucunuzu yalarsınız
TS61 3 yıl önce
OYLARIMIZ SİZE BU DEFA YA İNCE İNCE OLACAK YADA İYİ OLACAK O KADAR AKP YE OY YOKKKKKKKKK
15°
hafif yağmur