banner851

banner614

İYİ PARTİ AİLESİ GENİŞLİYOR

Düzce merkez ve ilçelerde teşkilatlanma sürecini tamamlayan İYİ Parti üye kayıtlarına başladı. Ayrıca son teşkilatlanmasını Beyköy’de tamamlayan partinin Beyköy Belde Başkanı Abdullah Ayyıldız oldu.

banner619
Siyaset 18.01.2018, 13:21 18.01.2018, 15:36
3619

Kurucu İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu başkanlığında Düzce’de yapılanmasını tamamlayan İYİ Parti’de merkez ve 7 ilçede teşkilatlanmalar tamamlanıp üye çalışmalarına başlandı. Son olarak Beyköy Belde teşkilatlanmasını tamamlayan İYİ Parti’de Beyköy Belde Başkanı Abdullah Ayyıldız oldu.

İyi Parti Beyköy BeldeTeşkilatı Yönetim Kurulu, Ayşe Konca, Gamze Küçük, Halil Çeneli, İsmail Çolak, Mehmet Değerli, Muharrem Köse, Muzaffer Yavuz, Nermin Altınok, Nurhayat Yılmaz, Sami Altınok, Selahattin Yılmaz, Süleyman Ak, Uğur Kırcı ve Vedat Gösterişli isimlerinden oluşuyor.

Ayrıca Beyköy ile birlikte teşkilatlanma çalışmalarını en hızlı tamamlayan iller arasında yer alan Düzce İYİ Parti Teşkilatı, Genel Başkan Meral Akşener’in Düzce ziyareti için hazırlıklarına da başladı.

Üye kayıtlarına başlandı
Ercan Katırcıoğlu’nun il başkanlığına atanması ile birlikte öncelikle Düzce merkez ve ilçelerinde teşkilatlanma işlemlerini tamamlayan İyi Parti üye kayıtları almaya başlanıldığı bildirildi.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (24)
Duzceli 81 4 yıl önce
Bu partiyi ilcelerine sokmayanlari tebrik ediyorum. Bu partinin bu kadar cabuk duzcede yandas bulmasinin ve orgutlenmesinin altinda cok buyuk bir proje var. Ak partinin altini oymaya calisan bir yapilanma var
İYİ gelecek 4 yıl önce
Akşener ve İYİ parti memleketteki siyasi dengeleri değiştirecek. Sayın Bahçeli maalesef bu tutumuyla yılların MHP'sini fiilen tasfiye sürecine sokmuştur. Bu parti memlekete İYİ gelecek..
İYİ Olacak İYİ 4 yıl önce
Iyi partiue sallayan Mehapeliler Harekatin lideri Tayyip Erdogan mi diyecekler, akpartinin mehape kollari olarak mi oy isteyecekler, akapeye yanasinca eşrefi mahluk mu oldunuz. Kurtu sirklerde oynattiniz gelip burda ona buna salliyorsunuz.
ozkan1299 4 yıl önce
16 yıldır iktidarlar bu ülkeye ne yaptılar geldiklerin de dolar,altın petrol kaçtı bugün kaç o zaman düşmanlarımız kaçtı bugün kaç..aklınızı kiraya vermeyin be kardeşim...
Canak kırılır 4 yıl önce
Devletciydiniz ne olduda ıyı p ye gectiniz yarın vahlamayın yanlış yaptıkdiye akıllı olun devletin yanında olun
Murat Yayvan 4 yıl önce
Üye kayıtlarını da tamamlayın da bu ülke zor durumda kaldığında kim ihanet edecek, kimlere önlem alınması gerekiyor, kim yurtta sulh cihanda sulh diyerek Fetö sözcülüğü yapıyor hepsi bir araya toplansın... aramak zorunda kalmayalım
Alaturka 4 yıl önce
işim gereği 3.5 ay Almanyada kaldım Devlet Bahçelinin neden Hükümete destek verdiğini çıplak gözle gördüm Erdoğan gitsinde kim gelirse gelsin havası var Avrupada MHP bu ülkenin sigortasıdır Devam Devlet Reis Devam Allah yolunuzu muzaffer kılsın
tayyip fetöcü meral değil 4 yıl önce
hep tayyip fetöcü dediniz.ama meralin olimpiyatlarda fetö için söylediklerini görmezsiniz.tayyip,fetö için konuşurken meral,ağır konuşuyor demişti.stv den de inmemişti ne hikmetse.bir hikmeti olsa gerek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın