banner851

banner614

İYİ PARTİ'DEN DE HABER VAR

banner619

İYİ Parti'nin Düzce Milletvekili adayları da şekillendi. Sıralamanın şöyle olması bekleniyor: 1. Sırada Yunus Özay Er, 2. Sırada Demet Günday, 3. Ramazan Kavakoğlu

banner846
Siyaset 20.05.2018, 22:20 21.05.2018, 17:34
8442
banner844

Geçtiğimiz yıl siyaset arenasında yerini alan ve 24 Haziran'da ilk seçim sınavını verecek olan İYİ Parti de aday listelerine son şeklini verdi.

Cumhurbaşkanı Seçimleri için Parti lideri Meral Akşener'in aday olduğu İYİ Parti'de Genel Seçimler için kimlerin milletvekili adayı olarak sahaya ineceği belirlendi. Kesin olmamakla birlikte; 1. Sıradan aday gösterilmesine kesin gözüyle bakılan Yunus Özay Er beklendiği gibi ilk sıranın sahibi olurken, 2. Sıra Demet Günday'ın, 3. Sıra ise Ramazan Kavakoğlu'nun oldu.

Vekillik için kurucu il başkanlığı görevinden istifa eden Ercan Katırcıoğlu'nun gündeme gelen adaylar arasında yer almaması ise sürpriz oldu.

Yorumlar (37)
KONURALP 3 yıl önce
Yunus Özay ER yolun açık olsun
Mert 3 yıl önce
Bu Partiye Fetö falan demekten sıkılmadınız mı? Artık başka bahaneler bulun. Akıl fikir olunca dil ukala olurmuş. Bu düşmanlığı bırakın. Herkes bu memleketin çocuğu.
Hayırlı olsun memlekete.
İYİ Olan Kazansın.
Kasabalı 3 yıl önce
Yunus özay er gerçekten çok donanımlı birisidir şayet kazanamassa kaybeden düzce olur genel siyasi ortama bakıldığında gerçekten elek üstü bir insan Allah mahcup etmesin
sevcan filan 3 yıl önce
kardeşim bune ihanet aşkı fetö ile kolkola bir parti teşkilatı için MHP satılır mı
tanımıyoruz 3 yıl önce
kim bunlar kim bunlar peki ama kim bunlar
=) 3 yıl önce
çok berbat bir liste bence
İYİLER 3 yıl önce
Yunus Özay Er; bilgili, eğitimli, konulara hakim, Düzce'de doğmuş, Düzce'de büyümüş, Düzce'yi İYİ bilen insan. İYİ olur inşAllah.
Yuri 3 yıl önce
şaka gibi adaylar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
parçalı az bulutlu