banner851

banner955

İYİ PARTİ'DEN FLAŞ HAMLE

İYİ Parti'den flaş hamle! Parti yönetimi, Düzce İl Özel İdaresi eski Genel Sekreteri Kenan Üstünel'i 1. sıradan İl Genel Meclis Adayı olarak göstermeye hazırlanıyor.

Siyaset 25.01.2019, 12:55 25.01.2019, 17:35
2998
banner1032
Düzce İl Özel İdaresi'nde uzun yıllar görev yapan Kenan Üstünel siyasetle sahalara geri dönüyor. AK Parti hükümetleri döneminde 13 yıl boyunca İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevinde bulunan Üstünel, İYİ Parti saflarından seçime girmeye hazırlanıyor.

Bir süredir İYİ Parti il yönetimi ile dirsek temasında olan Üstünel, özel idaredeki tecrübelerini bu kez meclis üyesi sıfatıyla Düzce'ye hizmet için kullanmak istiyor. Bu doğrultuda süren görüşmelerin olumlu sonuçlandığı öğrenilirken, Yunus Özay Er başkanlığındaki İYİ Parti Düzce il yönetiminin,  Üstünel'i 1. sıradan İl Genel Meclis Üyesi adayı göstermek istediği bilgisi edinildi.Genel Merkez nezdinde yapılacak istişarelerin ardından eski Genel Sekreter Üstünel'in İYİ Parti'nin en güçlü İGM adayı olarak listenin ilk sırasını almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Haber: C.ÜSTÜNER

Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (19)
Anlaşılan 4 yıl önce
Anlaşılan meclis listeside iyi partiden olacak. Peki soruyorum CHP bu seçime niye girdin acaba. Yuh ya.
Hey gidi CHP 4 yıl önce
O kadar oy alip belediye meclisinide il genel meclisinide İP'e kaptırıyorsan vereceğim 5 oyun 5 ide MHP nindir
Düzce81 4 yıl önce
Kur’an-ı kerimde ve hadis-i şeriflerde, işlerin ehli olana yani layık olduğu kimselere verilmesi emrediliyor.Kenan beyde senelerini Düzceye hizmet için vermiş başarılı bir bürokrattır Düzce için hayırlısı olur işAllah......
Serkan 4 yıl önce
Kazanır kazanmaz ama tüm partiler içerisindeki işi en iyi bilen kişi. Köylerin babası bence. Köylere yaptığı hizmet tartışılmaz.
Kadir 4 yıl önce
Valla mükemmel olmuş,dürüst ve çalışkan bir müdürdü.
Köylü 4 yıl önce
İyı parti açık ara bu yarışı kazanacak gibi ğorüluyor.akıllı ve becerikli bir liste ile görevi teslim alacak gibi, hatır vs geçersiz.yalakalar değil görev adamları tercih ediliyor.hadi geçmiş olsun.
Memet 4 yıl önce
Özel idareye neden genel sekreter atanamiyor uzun zamandir diyordum.
Duzcemize 4 yıl önce
Hepimizin sevdiği ileri görüş ve fikirleriyle öncü olmuş bir kişi duzcemize çok şey katacağını düşünüyorum seninleyiz başkan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
parçalı bulutlu