banner851

banner955

“İYİ PARTİ DÜZCELİLER’İN YANINDADIR”

Sel afetinin ardından Düzceliler’e ‘Geçmiş olsun’ demek için şehre gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, yaptığı açıklamada, “İYİ Parti Düzceliler’in yanındadır.” dedi.

Siyaset 01.07.2022, 15:30 01.07.2022, 15:54
1667
banner986

İYİ Parti Düzce Teşkilatları sel afetinin yaralar açtığı bölgelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. İYİ Parti’den yapılan açıklamada, İYİ Parti Düzce Teşkilatları’nın sel felaketinin başladığı günden itibaren sel bölgelerini ziyaret ettiği ve mağdur vatandaşların yanında olduğu vurgulandı.

Yerelde verilen desteğe genel merkezin de dahil olduğu belirtilen açıklamada, afetin ilk gününden bu yana sel mağdurlarının yanında oldukları kaydedildi.

Son olarak İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel’in sel bölgelerini ve mağdur vatandaşları ziyaret ettiği aktarılan açıklamada, Yüksel’in görüşlerine de yer verildi.   

“Düzceliler’e destek vermeye hazırız”

Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel, “Öncelikle kadın üyelerimiz ile bir araya gelip istişare ederek başlattığımız ziyaretimiz sel çalışmaları esnasında kaybolan kardeşimizin ailesini ve Beyköy beldemiz ve Uğur Köyü başta olmak üzere sel bölgelerini ziyaret ederek devam etti. Tüm Düzceliler’e ‘Geçmiş olsun.’ diyor, Genel Başkan sayın Meral Akşener’in desteklerini iletiyorum. İYİ Parti Düzceliler’in yanındadır. Yetkililere de iletildiği üzere herhangi bir ihtiyaç oluşması durumunda da Düzceliler’e destek vermeye hazırdır.” ifadelerini kullandı.

“Düzceliler’in yanında olmaya devam edeceğiz”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ise yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Afetin ilk gününden beri sahada olan ve hemşehrilerimiz ile bir arada olan Düzce İYİ Parti Teşkilatları Genel Merkezi’mizin desteğimizin desteği için genel başkanımız başta olmak üzere tüm yöneticilerimize teşekkür etmektedir. Her zaman olduğu gibi sahada ve Düzceliler’in yanında olmaya devam edeceğiz.”

banner844
Yorumlar (6)
Zapata Harun 1 ay önce
6 gün sonra gelerek... güldürmeyin
vatadaş 2 ay önce
iyi partiye helal olsun. iyi çalışıyorlar. zor zamanlarda halkın yanında oluyorlar. Allah razı olsun.
samimiyet 2 ay önce
hayatta en önemli olan şey samimiyet duygusudur. maalesef ki o samimiyet yok. kaç gündür nerelerdeydiniz acaba siz?
cash81 2 ay önce
4 gündür nerdesiniz ya yürüyün gidin
iyiler 1 ay önce
biz her zaman halkın yanındayız. halk çok iyi biliyor.
köylü 1 ay önce
afetin başladığı saatten itibaren iyi parti sahada. Allah razı olsun.
21
kapalı