banner851

banner614

İYİ PARTİ’DE 1.SIRA ADAYI İSTİFA GETİRDİ!

banner619

İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı kurucu üyelerinden şok istifalar! Milletvekili adayı Ercan Katırcıoğlu’nun veremeyeceği hesaplarının bulunduğu ve Düzce’ye hizmet etme kapasitesinin yetersiz olduğunu savunan 6 isim İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı’na verdikleri dilekçe ile istifalarını sundu.

banner846
Siyaset 23.05.2018, 11:18 23.05.2018, 19:33
6889
İYİ PARTİ’DE 1.SIRA ADAYI İSTİFA GETİRDİ!
banner844

Dün akşam saatlerinde CHP Düzce İl Başkanı Vildan Cemşit ve Yönetim Kurulu üyesi 15 kişinin istifasının ardından bir istifa haberi de İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı’ndan geldi.

İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu’nun son dakika değişikliği ile milletvekili aday listesine 1.sıradan yerleşmesi İYİ Parti İl Başkanlığı’nda istifalara neden oldu.

Bu durumu kabul etmeyerek parti yönetim kurulundaki görevlerinden ve parti üyeliğinden istifa eden Aslıhan Atik, Cemil Acar, Banu Tuna, Ertuğrul Çiçek, Melahat Acar ve Murat Öztürk’ün İYİ Parti İl Başkanlığı’na verdiği istifa dilekçesinde gerekçenin Katırcıoğlu olduğu apaçık dile getirildi.


“Katırcıoğlu’nun veremeyeceği hesapların sonunun gelmeyecek”
İstifa dilekçesinde şu ifadelere yer verildi:

“Bizler İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı Kurucu Üyeleri olarak ülkemizin içinde bulunduğu durumdan çıkış yolu olarak gördüğümüz İYİ Partimiz, parti programımızdaki ilkelerimiz olan, açık, dürüst, hesap verebilir olmak, çoğulcu katılımcı, kapsayıcı pozitif siyaset yapmak, eleştiriye açık ve özgür düşünceli olmak, siyaseti değerler üzerinden üretmek ve yapmak farklılıklara saygılı olmak ilkelerini yerine getirebilmek için yaptığımız çabaların boşuna olduğunu üzülerek görmekteyiz.

Bu bağlamda Teşkilatımızın kurucu İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu’nun bugüne kadar yürüttüğü siyasetin, geliştirdiği söylemlerin, veremeyeceği hesapların sonunun gelmeyeceğini, Düzce’mize hizmet etme kapasitesinin yetersiz olduğunu düşündüğümüzden dolayı Düzce İYİ Parti Yönetim Kurulu’nda bulunan görevlerimizden istifa ediyoruz. Gereğini arz ederiz.”

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (25)
kerh 3 yıl önce
Bir kaç istifa daha var onları da yazın. Boş tenekenin sesleri bunlar sadece olacak şey fetrişten gelen paralara yazık olmasıdır.
Iyi partili 3 yıl önce
Ne oldu cemil bey parti degilde sahis pesine mi dustunuz yazik ha ercan bey ha baskasi ne farkeder onemli olan parti degilmi ? Size gore sahislar onemli yolun acik olsun ercan hocam ogrencin olarak milet vekiliginde arkandayiz
Sezgin 3 yıl önce
Ya siz neyin derdindesiniz anlayamadım. 1. Sıra kim olmuş 2.sıra kim olmuş ne farkeder onu anlamış değilim. Zaten 3 milletvekiliniye akparti çıkaracak bu kavga niye ?
Trabzonlu 3 yıl önce
Yolunuz acik olsun biz aksener ve ekibine guveniyoruz kim ne derse desin aksener osmanli kadinidir
Ögrenci 3 yıl önce
Biz Adam olmayı Iyi olmayı ERCAN hocamın sayesinde öğrendik.ögrencilerinden tam destek hocam yolunuz yolumuzdur...
Yalçın bekar 3 yıl önce
Tühhh yaaa mahvoldu düzce büyük bir siyasetçiyi küstürdünüz
ercan hoca 3 yıl önce
ya tamam da o başkan siz yönetimken ses etmediniz..şimdi mv. adayı olunca mı ses ediyorsunuz..Nasıl bir filmin içindesiniz acaba..Biz halk olarak şaşkınız ya siz?
Yönetim 3 yıl önce
Saygısızlıklarından dolayı Zaten disiplin kurulun sevk edilecekti kovulmadan istıfalarını verdiler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı az bulutlu