banner851

banner955

İYİ PARTİ’DEN ADAY AÇIKLAMASI

31 Mart seçimlerinde, birçok bölgede CHP ile işbirliği yapacak olan İYİ Parti, 7'si il olmak üzere toplam 99 belediye başkan adayını daha açıkladı. Ömer Küçük CHP ve İYİ Parti’nin resmen Düzce Belediye Başkan Adayı oldu. Ayrıca İYİ Parti’de 3 ilçenin daha adayını açıkladı.

Siyaset 05.01.2019, 12:41 06.01.2019, 19:10
4063

Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere ilişkin partilerin aday belirleme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. CHP ile iş birliğine giden İYİ Parti, birçok adayını açıklamıştı. İYİ Parti, 7'si il olmak üzere toplam 99 belediye başkan adayını daha açıkladı.

CHP ve İYİ Parti’nin günler öncesinden “ortak adayımız” diyerek açıkladığı Ömer Küçük, resmen Düzce Belediye Başkan Adayı oldu.

Ayrıca İYİ Parti’nin Akçakoca, Çilimli ve Kaynaşlı adayları da belli oldu. İYİ Parti Akçakoca Adayı olarak Haydar Akın, Çilimli Adayı olarak Mustafa Öztürk ve Kaynaşlı Adayı olarak ise Mert Fatih Kesgin açıklandı.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (27)
Trt vizyon 4 yıl önce
Ömerciğim Sen tam bir saçmalıksın öyle bir saçmalık ki yıllarca üzerine atamazsın
Çilimli şerefiyeli 4 yıl önce
Çilimli de Mustafa öztürke Düzce'de ömer küçük abiye oylar.. Bu kadar net duruşumuz ülkücüler olarak
Çilimli şerefiyeli 4 yıl önce
Mustafa öztürk mhp kökenlidir ve Muhsin yavuzu yenecek tek adaydır.. Kolay gelsin iyilere
Kara 4 yıl önce
Oyum ömer başkana bu kez inşAllah akp belediyeciliğine yeter artık diyecek düzce li vatandaş
Can . D 4 yıl önce
IYI PARTI FETÖNÜN KURDUGU BIR PARTI OKADARINI YAZIYORUM IYI PARTININ BASINDAKI GAYET IYI ANLADI
Sizi gidi sizi... 4 yıl önce
İyi biliyorum dediğine göre sen demi Fötöcüsün yoksa? Öyle ya kişi kendinden bilir işi derler. Ne istedilerde vermedik diyenlerle berabermiydiniz? Beraber mi yürüdünüz o yollarda?
Oylarımız Ömer'e hela 4 yıl önce
Partiler umurumuzda değil. Çalmayan, çırpmayan, gezmeyen, ihaleleri yandaşlarına vermeyen, partide görevliye belediyeden maaş bağlamayan, İnançlı insan Ömer KÜÇÜK'e oylarımız helaldir.
Güzel düzce 4 yıl önce
Düzcede yapılmayanlar için oyum ömer beye nemi yapılmadı asar efteni karduz cevre yolları cöp hava kirligi kentsel dönüşüm trafik işi otapark sorunu hasarlı hastane ve okullar suni göller filim platosu melen park 2 kücük melen konuralp deresi düzenlenmesi emekli kırataneleri büyük bir park alanı merkeze insanların nefes alacakları yerler büyük bir kapalı caışı modern pazar yerleri
Kabalak 4 yıl önce
Ne çok seveni varmış ömer beyin yorumlara bakarsan yeni reis ömer bey ama ne hikmetse kaç dönemdir aday kazanamıyor inşAllah kazanırsınız ömer bey ben ve ailem henüz karar vermedik ama ağır basıyorsunuz chp tarafınız olmasa kesin size verirdik ama chp düşündürüyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17
kapalı