banner851

banner614

KADIN KOLLARI BAŞKANI GÖNÜL ASUK GÖREVİ DEVRALDI

banner619

AK Parti Genel Merkezi tarafından Düzce İl Kadın Kolları Başkanlığı’na getirilen eski Düzce Belediye Meclis Üyesi ve Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü koordinatörü Gönül Asuk, bu sabah gerçekleştirilen törenle görevi Güler Güneş'ten devraldı.

banner846
Siyaset 11.08.2020, 09:57
2208
KADIN KOLLARI BAŞKANI GÖNÜL ASUK GÖREVİ DEVRALDI
banner844

AK Parti Mustafa Keskin tarafından 6 ay önce görevden alınan, ancak atama olmadığı için geçici olarak görevine devam eden Güler Güneş’in yerine AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı olarak atanan Gönül Asuk görevi devraldı.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen ve İl Başkanı Mustafa Keskin ve kadın kolları görevlilerin katıldığı devir teslim töreninin ardından Gönül Asuk yeni görevine başladı. Görevini Gönül Asuk’a devreden Güler Güneş, Asuk’a görevinde başarılar diledi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk bugün düzenlenecek basın toplantısında yeni döneme ilişkin açıklamalarda bulunacak.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (4)
ahmet sümer 12 ay önce
gönül hanım yeni göreviniz hayırlı olsun .Allah mahcup etmesin.sayın il başkanı çok isabetli bir karar vermiş kendisinide tebrik ediyorum
Partili 12 ay önce
Katkı sağlayacak biri değil.Daha layik birisi bulunabilirdi.Ama gittikçe kuruluş değerlerinden uzaklaşan bur parti anlayışının sonucu bu.
Halk.. 12 ay önce
Nihayet....
düzceli 12 ay önce
canı gönülden kutluyorum. başarılar diliyorum gönül abla . zaten başaracaksın . biz seninleyiz