banner851

banner614

KADIN KOLLARI BAŞKANI GÖNÜL ASUK OLDU…

banner619

Yeniden AK Parti Kadın Kolları olmak için AK Parti Genel Merkezi ve AK Parti Teşkilatlarında kulis faaliyeti yürüten Güler Güneş, muradına eremedi. AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan görüşmelerde Düzce Kadın Kolları Başkanlığı görevine eski Düzce Belediye Meclis Üyesi ve Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü koordinatörü Gönül Asuk getirildi.

banner846
Siyaset 10.08.2020, 17:33 11.08.2020, 00:09
9525
KADIN KOLLARI BAŞKANI GÖNÜL ASUK OLDU…
banner844

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığında kan değişimi yaşandı. AK Parti Mustafa Keskin tarafından 6 ay önce görevden alınan, ancak atama olmadığı için geçici olarak görevine devam eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Güler Güneş, tekrar başkanlık görevine gelebilmek için Genel Merkez ve Düzce Teşkilatlarında kulis faaliyeti yürütüyordu. Ancak, kulis faaliyetlerine rağmen Güneş’in yerine Kadın Kolları Başkanlığı görevine eski AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü koordinatörü Gönül Asuk Getirildi.

İl Başkanı, Milletvekilleri ve Belediye Başkanının Görüşleri Alındı…

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevi için, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün tek aday gösterilmesi için görüşleri alınmıştı. Genel Merkezin bu kararı üzerine İl Başkanı Mustafa Keskin, Milletvekilleri Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Gönül Asuk isminde karar kıldılar.

Asuk Ankara’ya Çağrıldı…

AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı için AK Parti Genel Merkezi’ne davet edilen Gönül Asuk, yapılan görüşmelerin ardından, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı olarak görevlendirildi.

Güneş Bahçeşehir AŞ yönetiminden maaş almaya devam edecek…

Kadın Kolları görevinden alınan AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş, bundan sonraki yaşantısına Düzce Belediyesi iştiraki olan Bahçeşehir A.Ş. yönetiminde ki görevinden maaş alarak devam edecek.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (23)
GİZLİ GAZETECİ 12 ay önce
GÜLER GÜNEŞ BAHÇEŞİHİRDEKİ YÖNETİM KURULUNDAN İSTİFA ETTİ GÖNÜL HANIM BELTURA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OLDU.HERKES BİLİYOR NİYE YAZMIYORSUNUZ YAZAMIYORSUNUZ
duzceli 12 ay önce
Güler hanim hala maasini çatir çatır almakta, yiyin efendiler yiyin
Ayse 12 ay önce
Bence harika bir isim.gec bile kalindi.gonul hanimim calistiginin yarisi kadar butun partililer calissa duzcede birseyler cok daha guzel olur.basarilar dilerim
Düzceli 12 ay önce
gönül hanım çok iyi bir seçim olmuş dürüst güvenilir çalışkan bir insan görevini en iyi şekilde yapıcaktır. Kendisini tebrik ediyorum.
Merva kaya 12 ay önce
Cok isabetli bir secim olmus, gonul hanimi cok eskiden taniyan biri olarak yaziyorum. Cok hanimefendi ve insan ilişkileri kuvvetli bir kadin olarak hakettigini dusunuyorum. Gorevi hayirli olsun.
Ali Kamil 12 ay önce
Bunların ehliyet liyakatten anladığı istanbul belediyesini teslim ettikleri başkan ve ekibinin yalancılık da master yapmış olmasi ve bu yalancılık ta liyakat sahibi ittifakın tüm turkiyeyi istanbul gibi çukura dusurmesidir.
Necati gul 12 ay önce
Su belediye şirketlerinden maas isi insanlari sizden igrendiriyor bu kadar mi İhtiyaciniz var bir de Niye bu gorevler hep ayni isimler etrafında donuyor bu hanim senelerdir ortalikta sanki duzce teskilat cok basarili yeni genc isimler bulunmaz ilginc
Lütfullah TEZCAN 12 ay önce
Canı gönülden tebrik ediyorum gönül hanım ak parti için bulunmaz bir mihenk taşıdır partinin kuruluşundan bu yana yapmış olduğu başarılı çalışmalar bunun bir göstergesidir rabbim utandırmasın düzcemize ce camiamıza hayırlı olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın