banner851

banner955

Kalay, seçim gezilerini tamamladı.

Çilimli Bağımsız İl Genel Meclisi Üyesi Adayı Kürşad Kalay, gezilerinin son durağında Çilimlininsesi Gazetesini ziyaret etti.

Siyaset 26.03.2009, 17:53
220
Kalay, seçim gezilerini tamamladı.

Yerel seçimler öncesinde adaylar son gezilerini yapıyor. Çilimli Bağımsız İl Genel Meclis üyesi adayı Kürşad Kalay seçim gezileri kapsamında, Çilimlininsesi Gazetesi ziyaretinde, çalışmalarının Çilimli için hayırlı olacağına inandığını söyledi.

Kalay, “Çilimli merkezi başta olmak suretiyle köylerin tamamını gezdim. Halkımızı dinledim,yaptığım tespitler sonunda eksik ve yapılması gereken işlerin olduğunu gördüm. Bu konular hakkında zaten kendi projelerim bulunduğunu dile getirdim ve göreve geldiğimde 24 saat hizmet vereceğimi her zaman halkımın yanında olacağımı söyledim. Ben halktan gelen birisiyim halkımın ne istediğini çok iyi biliyorum. Bu sefer İl Genel Meclisi Üyeliğinde Bağımsız diyerek kazanan siz olun. Seçimi ben değil halkımız kazanacaktır. Gittiğim her yerde gösterilmiş olan ilgiden dolayı tüm halkıma saygı ve selamlarımı sunarım, aynı zamanda tüm aday arkadaşlarıma başarılar dilerim.” diyerek, yola çıktığı “ her zaman adımız bağımsız, biz halkımıza bağlıyız.” sloganını tekrarladı.

Yorumlar (0)
28
kapalı