banner851

banner614

“KALBİ KIRILAN TÜM VATANDAŞLARIMDAN ÖZÜR DİLİYORUM”

banner619

DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Av. Metin Kaşıkoğlu sosyal medya hesabı üzerinden HDP’ye yönelik yaptığı paylaşımının ardından özür diledi. Kaşıkoğlu, "Samimi şekilde üzülen ve kalbi kırılan tüm vatandaşlarımızdan özür diler, haklarını helal etmesini dilerim" ifadelerini kullandı.

banner846
Siyaset 25.04.2021, 23:01 27.04.2021, 16:52
5961
banner844

ABD Başkanı Biden'ın 1915 olayları için "soykırım" ifadesini kullanmasının yankıları sürüyor.

DEVA Partisi Kurucular Kurulu üyesi ve eski AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, HDP hesabından yapılan "Ermeni Soykırımı utancıyla yüzleşin!" başlık tweeti alıntılayarak, "Yarın PKK'ya da soykırım yapıldı dersiniz, siz bu zihniyetle. Umarım sizin de soyunuz tez zamanda tükenir" diye yazdı.

Kaşıkoğlu tepki çeken bu paylaşımını daha sonra silerek yeni bir paylaşımda bulundu.

Kaşıkoğlu yeni paylaşımında "Tüm iyi niyetimize ve asıl maksadımıza rağmen, bir kesim tarafından ısrarla maksadından koparılarak istismar edilmeye çalışılan paylaşım nedeniyle samimi şekilde üzülen ve kalbi kırılan tüm vatandaşlarımızdan özür diler, haklarını helal etmesini dilerim. Bu minvalde art niyetli kişilerin daha fazla manipülasyonuna fırsat vermemek adına ve farkına varmadan kalplerinin kırılmasına neden olduğum tüm insanlara duyduğum saygıdan ötürü platformda yaptığım paylaşımı da kaldırıyorum" ifadelerine de yer verdi.

Yorumlar (23)
noname 3 ay önce
gündeme gelmek için yapmayacağınız şey yok
BİR KÜRT KARDEŞİNİZ 4 ay önce
Degerlı insanlar. Şu ırkçılık neler etti size be. Bi birakmadiniz şu KAFA TASÇILIĞINIZI. Yahu her HDP li degil PKK lı. Mesela oglu AK partili..babasi HDP li. Bu HDP liliğin KULTUR VE DİL odaklı oldugunu unutmayin ! Şerefli bir kürt olarak diyorum ki baskasinin toplu katlini istemek ŞEREFSİZLİKTİR.!
yuh size 4 ay önce
Seçimler gelmeden HDP ye yalakalığa başlamışlar. Çiçekte yollasaydın bari.
DÜZCELİ 4 ay önce
REİS SENİ BOŞUNAMI KOVDU YAKINDA HDP ADAYLIĞINIDA KOYARSAN HİÇ ŞAŞMAYIZ SENDEN HERŞEY BEKLENİR DÜZCENİN GÖZÜNDEN DÜŞTÜN ARTIK BİR HİÇSİN BİZLER İÇİN YOKSUN
Fatih 4 ay önce
Bi düş yakamızdan artık , Mübarek Ramazan’ın hatrına bırak şu Düzce’nin yakasını .
Resul İnan 4 ay önce
HDP ye oy veren bir birey olarak kurduğun cümleyi lanetliyorum özrünü de iade ediyorum.
Hikayeni partililerine an 4 ay önce
Sen geç bu işleri, insan bu kadar çok değişmez ama sen bukalemun,u da geçtin.
Can Toker 4 ay önce
40 yılın başında doğru bir cümle kurdu, ama onuda silip utanmadan bir de özür diledi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın