banner851

banner614

“KALDIRILMASINDA PARTİMİZİN BÜYÜK ETKİSİ OLDU…”

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, Sağlık Bakanlığı'nın zorunlu PCR testi kararına ilişkin, "Daha önce Ayasofya Camii’nin ibadete açılması ve İstanbul Sözleşmesi’nin iptalinde olduğu gibi, zorunlu PCR testi zulmünün ortadan kaldırılmasında da partimizin tüm teşkilatlarıyla ortaya koyduğu gayretin, oluşturduğu kamuoyu duyarlılığının ve Eylül ayında Danıştay’a yaptığımız itirazın çok büyük etkisi oldu." ifadelerini kullandı.

Siyaset 13.01.2022, 21:19
1820
“KALDIRILMASINDA PARTİMİZİN BÜYÜK ETKİSİ OLDU…”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Sağlık Bakanlığı'nın zorunlu PCR testi uygulamasını kaldırması kararına yönelik açıklamada bulundu.

"Milletimize geçmiş olsun ve hayırlı olsun"

Kararın milletimiz için hayırlı olması temennisinde bulunan Erbakan, konu ile ilgili şunları kaydetti:

"Milli Görüş Hareketi 1969’dan günümüze kadar hayrın hakim olması, şerrin ortadan kaldırılması noktasında çok etkili bir görev ifa etmiştir. 1995 yılında Yunanistan’ın karasularını 12 mile çıkarma girişimleri karşısında  31 Mayıs 1995’te, TBMM’de  “casus belli” kararının çıkmasında Milli Görüş’ün o dönemdeki temsilcisi Refah Partimiz öncülük etmişti. Yine 2003 yılı Mart ayında, ABD askerlerinin ülkemiz toprakları üzerinden Irak’a operasyon gerçekleştirmesine izin verecek Irak tezkeresinin TBMM’de reddedilmesine Milli Görüş Lideri Merhum Erbakan Hocamız’ın gayretleri vesile olmuştu."

"Zorunlu PCR testinin kaldırılmasında partimizin büyük gayreti oldu"

Milli Görüş hareketinin aynı görevi geçmişte olduğu gibi bugün de ifa ettiğini vurgulayan Erbakan,  "Daha önce Ayasofya Camii’nin ibadete açılması ve  İstanbul Sözleşmesi’nin iptalinde olduğu gibi, zorunlu PCR testi zulmünün ortadan kaldırılmasında da Yeniden Refah Partimizin tüm teşkilatlarıyla ortaya koyduğu gayretin, oluşturduğu kamuoyu duyarlılığının ve Eylül ayında Danıştay’a yaptığımız itirazın çok büyük etkisi oldu." şeklinde konuştu.

'İçişleri Bakanlığımız acilen zorunlu PCR genelgesini iptal etmelidir'

'Milli Görüş’ün tek temsilcisi Yeniden Refah Partimiz bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da hayra motor, şerre fren olmaya devam edecektir.' diyen Erbakan,  "Partimiz ifsad değil, ıslah için mücadelesini kararlılıkla sürdürecektir. Bu konuda emeği geçen tüm teşkilatlarımıza ve her kesimden insanımıza teşekkür ediyor, ülkemize ve Milletimiz’e geçmiş olsun ve hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.  Ve  elbetteki  İçişleri Bakanlığı'ndan Zorunlu PCR testi uygulaması hakkındaki genelgesini acilen geri çekmesini bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (11)
T.C 4 gün önce
Ak partililer seri yazmis ne yani size oy vermeyenler vatan haini mi ki
vatandaş 4 gün önce
1 mart tezkeresi chp nin gayretidir.algı yapma.kurnazlık yapma.
Pcr 5 gün önce
Pcr testlerini partiler mi kaldırıyor?
ACABA 5 gün önce
partiniz kaç kişi ki çok büyük etkisi oldu diyorsun
Faruk 5 gün önce
Kovid Bulaşısının artmasında ve buna bağlı ölümlerde de katkınız olmuştur. Gurur duyabilirsiniz.
Düzceli 5 gün önce
P.c.r testi bir zulümdü,sıra aşı ve maskede onlar da kalkar inşAllah.
noname 5 gün önce
çok büyük başarı kendilerini ve peşinden gidenleri tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum
.... 5 gün önce
eminiz öyledir
Ya ne diyor bu fındık? 5 gün önce
Bu partinin cürmü ne?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-1
hafif kar yağışlı