banner851

banner614

Kamu-Sen'den AK Partiye Sert Açıklama

banner619

Kamu-Sen Düzce temsilcisi Şemsettin Bahadır yaptığı açıklama ile, dar ve sabit gelirli vatandaşların adeta AK parti'nin şamar oğlanı haline geldiğini söyledi.

banner846
Siyaset 28.10.2009, 17:12
191
Kamu-Sen'den AK Partiye Sert Açıklama
banner844

Kamu-Sen Düzce temsilcisi Şemsettin Bahadır yaptığı açıklama da “Başta siyasi irade olmak üzere, hiç kimsenin milyonlarca dar ve sabit gelirli vatandaşımızın hakkını gasp etme lüksü yoktur.” dedi.
Türkiye Kamu-Sen'in bu hukuksuz uygulamalara “ dur” demekte kararlı olduğunu belirten İl Temsilcisi Şemsettin Bahadır, açıklamasında özellikle key ödemelerine değindi. Key hesaplarının tasfiyesinde her türlü haksızlığın yapıldığını iddia eden Bahadır, hükümetin key hesapları ile ilgili bir birim oluşturmak ve yaşanan adaletsizlikleri gidermek zorunda olduğunu kaydetti. Bahadır, “ Eksik yapılan ödemeler tamamlanmalı, ödeme yapılmayan hak sahiplerinin sorunları çözülmelidir. Haksızlığı yapan, adının içinde “adalet” bulunan bir partinin kurduğu hükümet olunca, durum dahada kara mizah haline gelmektedir. Artık AK Parti'ye milletin sesini duyması için bir ihtar verme vakti gelmiştir. Bu nedenle AK Parti iktidarından canı yanan tüm vatandaşlarımızı, hükümeti uyarmak amacıyla yapacağımız bir günlük iş bırakma eyleminde Türkiye Kamu-Sen'e destek vermeye çağırıyoruz.” dedi.

Yorumlar (0)
28°
az bulutlu