banner851

banner955

“KARARIMIZ NET ADAYIMIZ BELLİ”

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda net konuştu. Caboğlu, ‘’Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Sizden isteğimiz, önümüzde seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. Cumhur İttifakına destek istiyoruz” dedi. Ülke genelinde MHP tarafından başlatılan ‘Köyüm Benim’ sohbet toplantıları tüm hızıyla devam ediyor. Bu çerçevede MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, İl Başkanı İlhami Caboğlu ve teşkilat mensupları köyleri gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor.

Siyaset 13.10.2022, 11:43 13.10.2022, 14:55
1540

Özellikle köylerde büyük ilgiyle karşılanan MHP teşkilatları, vatandaşlara 2023 yılında yapılacak seçimler konusunda bilgiler vererek, ülkenin durumu değerlendiriyorlar.  Bu çerçevede konuşan MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Dünyanın her yerinde son 40 yılın enflasyonun ortaya çıktığını dile getirerek "Hayat pahalılığı başladı. Bu sadece Türkiye’yi yönetenlerle alakalı değil. Bu dünyada bizim kontrolümüzün dışında gelişen hadiseler bizi buraya getirdi. Bunlar çözülecek. Elhamdülillah Haziran ayından beri ciddi şekilde memura, emekliye enflasyona göre zam verildi. Bu sene çiftçinin ilk defa ben fiyatları beğendiğini gördüm. Aralıktan itibaren de inşallah enflasyon aşağı doğru çekilecek. Asgari ücrete enflasyon oranında zam gelecek. Memur ve emekliye de gerekli iyileştirmeler yapılacak. Bunlar düzelir. Siyasette bunlar kullanılır. Domatesin kilosu 15-20 lira denir. Kılıçdaroğlu ocak ayının 15’inde bağırır. Salatalık kaç lira biliyor musunuz? Ocak ayının 15’i diz boyu kar var. Eskiden ocak ayında domates mi olurdu. Sandığı getirin, yönetemiyorsunuz, seçime gidelim der. Arkasından da o domatesin nasıl ucuza imal edileceğini söylemez. Kavala ve Demirtaş niye çıkmıyor, laf oraya gelir. Dolana dolana ekonomi kullanılır. Vatandaş çöpten besleniyor diye istasyon yapılır, ama asıl meseleye gelir. Oranın asıl meselesi Kavala’yı ve Demirtaş’ı içerden çıkarmak” diye konuştu.

Başkan Caboğlu, kararlarının net olduğunu dile getirerek “Sanırsın ki Demirtaş ile Kavala’yı akşam namazında camiden hocaların arkasından aldılar götürdüler. Bunlar sütten çıkma ak kaşık. Biri Türkiye’ye yaktı, yıktı. Taksim'de iki tane ağaç kesiliyor diye, İstanbul, Ankara, İzmir ne kadar dükkan varsa yağmalattılar. Ne kadar belediye otobüsü varsa yaktırlar. Bunu yapan bu adam. Yaktırıp, yıktırıp, isyan başlatacaksın sana kimse bir şey yapmayacak. Böyle bir şey var mı. Diğeri Kobani hadiselerini bahane etti. 36 kişiyi öldürttü. Ama ekonomiyi, enflasyonun problemini, hayat pahalılığın ve bu sıkıntıları çözecek Cumhur İttifakadır, cumhurbaşkanımızdır. Bundan kimsenin endişesi olmasın. TBMM’deki partilerin hepsi ülkeye hizmet için kurulmuştur. Bir tanesi hariç. HDP’nin öyle bir derdi yoktur. O PKK’nın partisidir. Türkiye’yi bölmek için kurmuşlardır. Cumhur İttifakının Türkiye’ye çok büyük katkıları olmuştur. Bizim adayımız belli, kararımız nettir. Sizden isteğimiz, önümüzde seçimlerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. Cumhur İttifakına destek istiyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (10)
Aa 2 ay önce
Dün salvolar düzerken akepeye, bugün methiyenin manası nedir? Genel başkanınızın konuşmalarına bakın. Zor değil.
Düzce'li.. 2 ay önce
Herkes 21 günde unutanlardan değil.. Lideriniz kimden Cunhurbaşkanı olmaz, tane tane höykürüyordu.. Yoksa liderinizi dinlemiyormuydunuz..
muzaffer çakmak 2 ay önce
100 oyum olsa da birini size verip heba edemem. milleti kandırmanın cezasını çekeceksiniz. yancı siyasetiyle memlekete hiç bir faydası olmayan parti oldunuz.
Adnan 2 ay önce
Siz hizmet ve su doğalgaz ve mazot indirim için çalışma yapın biz kime oy vereceğimizi biliyoruz...
Vatandaş soruyor? 2 ay önce
Ankaradaki gibi mhp meclis üyeleri ve il başkanı olarak suyu %50 indirmek için çalışma yapacak mısınız...
08YAVUZ81 2 ay önce
Bu kadarda insan haysiyetsiz olmamalı adama sormazlar mı senin parti liderin neden aday olmuyor yoksa o partinin lideri yokmu utanmaz adam eceli gelen köpek cami avlusuna işermiş sizin ve partinizin son seçimi yok olacağınız tarih 18 haziran 2023 sabırsızlıkla bekliyorum
BOĞAZDAN 2 ay önce
NE KADAR BOŞ LAFLAR
belediyeci 2 ay önce
bir o kadar da mide bulandırıcı
BOĞAZDAN 2 ay önce
aynı zamanda mide bulandırıcı
Cash81 2 ay önce
Gezin kurumaz bezin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız