banner851

banner614

KARSLIOĞLU BU İŞİ SEVDİ

CHP’den Düzce Belediye Başkanlığı için düşünülen İl Başkanı Basri Karslıoğlu belediye başkanlığına ısınmaya başladı. Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın da en güçlü aday olarak gösterdiği Karslıoğlu’nun belediyenin bayramlaşmasında çizdiği profil Karslıoğlu “Bu işi sevdi” şeklinde yorumlandı

banner619
Siyaset 17.10.2013, 14:16
237
KARSLIOĞLU BU İŞİ SEVDİ

Düzce'de kuvvetli adaylarla yola çıkma hedefinde olan ancak aday sıkıntısı yaşadığı konuşulan CHP'de Düzce Belediye Başkanlığı için düşünülen adayın İl Başkanı Basri Karslıoğlu olduğu ortaya çıkmasının ardından aday adaylığını inkar etmeyen Karslıoğlu belediye başkanlığına ısınmaya başladı. Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte çalışmaların başladığı partilerde bayramlaşmalarda siyasi şova dönüştü. CHP bu bayram bir ilki gerçekleştirerek diğer siyasi parti ve belediyelerin bayramlaşmalarına katıldı. CHP’den adaylığı konusunda kendisine yoğun bir teveccüh olduğunu inkar etmeyen Karslıoğlu’nun belediyenin bayramlaşmasına katılması “Karslıoğlu bu işi sevdi” şeklinde yorumlandı. Düzce’den sorumlu Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın da en güçlü aday olarak gösterdiği Karslıoğlu’nun adaylığının kamuoyundan da olumlu tepkiler aldı.


Adı son günlerde Düzce Belediye Başkanlığı adayları arasında geçen Karslıoğlu bu konu ile ilgili olarak “halkın takdiri “ifadelerini kullanmış, “ Partimiz iddialı olmak istiyor. Adaylık konusunda benim adım ön planda, halkta bir teveccüh var. Benim aday olacağım yönünde bir düşünce var. Tabi bizde Düzcelilerin teveccüh edeceği bir aday olmasını istiyoruz” demişti. Bolu Milletvekili Tanju Özcan da "Kamuoyundan yoğun bir teveccüh alıyor" sözüyle muhtemel adayın Karslıoğlu olacağını ilk kez Öncü ekranlarında açıklamıştı. Belediye Başkanlığı’nda Karslıoğlu üzerinde yoğunlaşırken Karslıoğlu’nun bu bayramda çizdiği profil belediye başkanlığına prova yapıyor şeklide yorumlandı.

 

Haber; S.KAŞKIR

Yorumlar (0)