banner851

banner614

KARSLIOĞLU KARAR AŞAMASINDA

banner619

CHP İl Başkanı Basri Karslıoğlu 27 Mayıs’ta yapılacak İl Kongresine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çok sayıda CHP Milletvekilinin katılacağını söyledi. Karslıoğlu, yeniden başkanlığa aday olup olmayacağı konusunda önümüzdeki iki gün geniş bir istişare yapacağını ifade ederek, Çarşamba günü net kararını açıklayacağını belirtti.

banner846
Siyaset 07.05.2012, 12:16
192
KARSLIOĞLU KARAR AŞAMASINDA
banner844

İlçe kongrelerini tamamlayan CHP’de il kongresi 27 Mayıs Pazar günü yapılacak. Mevcut başkan Basri Karslıoğlu ise yeniden aday olup olmayacağı konusunda net kararını vermezken, henüz resmi olarak bir açıklama yapmayan eski başkanlardan Ahmet Ölmez’in il başkanlığı adaylığında adı geçiyor. CHP İl Başkanı Karslıoğlu, önceliğin ilçe kongreleri olduğunu ve kongre bitimlerinin ardından İl kongresi için önümüzdeki hafta Çarşamba günü değerlendirmeden sonra açıklama yapacağını dile getirdi.

Karslıoğlu, “Öncelikle ilçe kongrelerini bitirdik. Bu hafta Çarşamba günü geniş bir toplantı düzenleyeceğiz. İl kongresi ile ilgili her şey bu toplantıda netlik kazanacak . Aday olup olmayacağım belli olacak. Önümüzde önemli bir seçim süreci var. Bu süreçten Düzce’de CHP’nin başarılı çıkması için bize çok büyük görev düşüyor. Seçimlerde başarı ile çıkacak bir yönetim iş başına gelmeli.” Dedi.

HABER; H. İŞCAN

Yorumlar (0)