banner614

KASAPOĞLU ESTİ GÜRLEDİ

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ayşe Keşir’in açıklamalarına sert bir dille yanıt veren MHP Düzce İl Teşkilatı Eski Yönetim Kurulu Üyesi Celal Kasaoğlu, “O ağız, FETÖ ağzı değil, sizi meclise sırf Erdoğan sevgisiyle yollamış olan ve şimdi de sokağa çıkıp oy istediğiniz seçmenin ağzı. seçmene iftira atmayın kimseyi korkutmaya çalışmayın” dedi.

banner846
Siyaset 29.05.2018, 17:04 30.05.2018, 16:57
8459
banner844

MHP Düzce İl Teşkilatı Eski Yönetim Kurulu Üyesi Celal Kasapoğlu, dün akşam düzenlenen AK Parti İl Teşkilatı iftarında “Kim başkomutanı askersiz bırakmak için konuşuyorsa bilin ki o FETÖ’cü ağzıyla konuşuyordur” şeklinde açıklama yapan AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ayşe Keşir’i, eleştirdi.

“Özlü’yü hariç tutarak konuşuyorum”
Düzcelilerin 16 yıldır AK Parti’ye destek vererek meclise gönderdiğini ancak, destek verilen vekillerin halktan uzaklaştığına vurgu yapan Kasapoğlu, şu ifadelere yer verdi:

“Seçmen  aslında bu durumun  farkında ancak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sevgisi, muhalefet gerekliliğinin önüne geçtiği için, vekil profilleri, vekillerin çalışma anlayışları, vatandaşla olan iletişimleri ve benzeri hiçbir özellikleri daha önceden önemli değildi. AK Parti milletvekili adayları, Cumhurbaşkanı sevgisinin kendilerini bir yere getirmesini beklediler ve geldiler. Faruk Özlü'yü hariç tutarak konuşuyorum, çünkü bulunduğu makamın hakkını verme gayreti içinde olduğunu her fırsatta gösterdi.”

“O ağız FETÖ ağzı değil, sizi meclise Erdoğan için yollamış sokağa çıkıp oy istediğiniz seçmenin ağzı”
“İlk kez Cumhurbaşkanından bağımsız olarak seçime giren siyasetçilerin adeta seçmene iftira atar nitelikte ahlaksızca açıklamalar yapıyor” diyerek sözlerine devam eden Kasapoğlu, şunları kaydetti:

"Her sahaya çıktıklarında 'size reis için oy verdik' eleştirisini zaten vatandaştan kendi kulakları ile duyuyorlar. Bunu sokakta vatandaş  zaten konuşuyor. Partisinin adaylarından memnun olmayan seçmen, parlamentoda haliyle ittifak ortağı olan Milliyetçi Hareket Partisi’ne yönelme eğilimi gösteriyor. Bu gayet doğal bir seçmen tavrıdır. Üstelik yeni sistem seçmene başkan ve partiyi ayrı ayrı seçme imkanı verirken, yasal olarak bu bir hak iken siz kim olarak insanları zan altında bırakıyorsunuz. Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğim ama vekillikte vermeyeceğim' diyen ağız FETÖ ağzı değil. O ağız size yıllardır istemeye istemeye oy vermiş, sizi meclise sırf Erdoğan sevgisiyle yollamış olan ve şimdi de sokağa çıkıp oy istediğiniz seçmenin ağzı. Kendinizi aklamak ya da kurtarmak için oy istediğiniz seçmene iftira atmayın kimseyi korkutmaya çalışmayın. Yapılan bu akıl almaz skandal niteliğindeki açıklamaları kınıyorum.”

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (74)
düzceli 3 yıl önce
Tebrik ederim Celal kardeşim. Milletin duygularının tercümanı olmuşsunuz.
Akpli 3 yıl önce
Akpliyim ama okadar bıktırdınızki bu sene mhp ye oy verıcem keske kasapoglu aday olsaydınız
mustafa 3 yıl önce
Umarım MHP Celal kardeşimizin değerini bilir ve önümüzdeki dönemlerde önemli noktalara getirir. Düzcenin ihtiyacı olan bir siyaset adamıdır.
Vekil olmayı haketmeden t 3 yıl önce
Böyle hangi lafı nerde soyleyecegini bilmeyen insanlar ancak tepki oyuna neden olur.İki alır diyordum bence bir vekil alınacak.Yazıkki en düzgün aday üçüncü sırada olduğu için seçilemeyecek.1-1-1 dağılır vekiller
Düzceli 3 yıl önce
Düzceyi Adam akıllı temsil edecek ADAM sensin ama gelde bunu düzceliye anlat...
AKP vatandaşı 3 yıl önce
Burdan Celal Bey’e saygılarımı sunuyorum.Benm düşüncem vekillik için MHP ve AKP arasındaydı Sağolsun Ayşe teyzem ufkumu genişletti. Eğer AKP ye oy vermediğim için Fetö’cü oluyorsam Oy felan vermiyorum Kimse bu vatandaşı Hain ilan edemez...
Kamudan 3 yıl önce
Ağzına sağlık Celal bey vatandaşın yani Düzceli seçmenin duygularını çok güzel ifade etmişsiniz. İnşAllah anlamıştır
reisçi 3 yıl önce
nasıl reis muharrem inceye dava açti sizede dava açarız...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14°
kapalı