banner851

banner614

KATIRCIOĞLU İLK KEZ ÖNCÜ’DE KONUŞTU

İYİ Parti Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu hakkında atılan tüm iddialar ve İYİ Parti Düzce İl Başkanlığı’nda yaşanan gelişmelere Öncü Ana Haber Bülteni’nde açıklık getirdi. Genel Merkezin talimatı ile İYİ Parti İl Başkanlığı görevinden istifa ettiğini kaydeden Katırcıoğlu, “Ben bir görev adamıyım. Bugüne kadar genel merkezimin bana verdiği görevleri yerine getirdim” dedi.

banner619
Siyaset 23.05.2018, 21:49 24.05.2018, 17:20
5028

İYİ Parti Milletvekili Adayı Ercan Katırcıoğlu katıldığı Öncü Ana Haber Bülteni’nde önemli açıklamalarda bulundu. İYİ Parti İl Başkanlığı görevinden partisinin milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Katırcıoğlu, beraberinde çıkan iddialara da ilk kez Öncü TV ekranlarından yanıt verdi.

"İstifa et aday olacaksın’ talimatını aldıktan sonra görevi bıraktım"
Açıklamalarına adaylık sürecini değerlendirerek başlayan Katırcıoğlu şu ifadelerde bulundu:

“Genel başkanımız il başkanları ile yaptığı toplantıda kurucu il başkanlarının önünü açmış isterlerse milletvekili adayı olabileceklerini söylemişti. Bu bireysel bir karar değildir. Benim gibi birçok iş başkanımız teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcımızın onayı alınarak, ‘İstifa et aday olacaksın’ talimatını aldıktan sonra ben adaylık sürecimi başlattım. Genel merkezimizin talimatı ile görevimden istifa ederek aday adaylığım başladı. Ben bir görev adamıyım. Genel merkezim bana hangi görevi verdiyse bunun inancında olan biri olarak görev yaptım.

“Verilen talimat bizim için emirdir”
Hiçbir zaman şahsi hareket eden makam ve mevki peşinde biri değilim. İl başkanlığı makamı milletvekilliğinden, belediye başkanlığından çok daha prestijli bir makamdır. Çünkü onların amiri o ilin il başkanıdır. Ama genel merkezimizin verdiği talimat bizim için emirdir."

“Bu haberi yaptıranlar şükür ki istifa etti”
Siyasi tecrübeleri olmayanlar maçın bitiş düdüğü çalmadan sonuç ilan etmek mümkün değildir. Bir gün öncesinden listelerin basına verilerek aday listelerinin bu şekilde olduğunun söylenmesi bazı arkadaşları itibarsızlaştıran bir davranıştır. Bu haberi yapan ve yaptıranlar çok şükür ki partiden istifa etmişlerdir. O haberler aslı olmayan haberlerdir. 21 Mayıs saat 17.00’a kadar yapılan tüm haberler yalandır. Genel merkezimin hazırladığı listelerde değişiklik söz konusu değildir. Şahıs ve kişilerin listelerin üzerinde baskı ve değişiklik yapma ihtimali yoktur."

“Yaptıklarım, yapacaklarımın referansı”
Benim milletvekili olamayacağım konusunda bir takım söylemleri var. Demek ki bu arkadaşlar daha önce Düzce’de yaşamıyorlardı. Benim bundan önceki yaptıklarım bundan sonra yapacaklarımın referansıdır. Belediye Meclis Üyesi görevini bıraktığım 27 Kasım tarihinden sonraki süreçte Düzce’de nasıl teşkilatlanıldığını göstermiş birisiyim. Bu arkadaşlar hissi ve nefsi olarak davranmışlardır. Arkadaşların listede olmamaları veya istedikleri sırada olmamaları hissi olarak olumsuz yönde etkilenmişlerdir. Biz yolumuza devam ederiz. Bizim küçük ayrıntılarla uğraşacak vaktimiz yok. Allah yollarını açık etsin.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (32)
Ahmet 3 yıl önce
adam gibi adamsın hocam eminizki düzce sizinle iyi olcaktır size güveniyorum oyum size arkanızdayız düzce ilerleyecek sayenizde
harbi düzceli 3 yıl önce
Şu yorumlara bak ondan sonra düzce neden ilerlemiyor anlarsın Ercan katırcı Düzce,de tanınan sevilen bir sahıs kime ne yaptı çıkın söyleyin buradan yazmak kolay sırf çamur at izi kalsın yazıklar olsun düzce,ye düzcelilere doğma büyüme düzceliyim 43 yaşındayım utandım yorumları görünce çok basit Yolun açık olsun yazarsın biter yargılayacaksanız eğer önce ak partiden başlayın Biraz düşünmek yeter Allah CC akıl ihsan eylesin kötü yorum yazanlara ....
nuray 3 yıl önce
tebrik ederim hocam size yakışır yıllarınızı verdiniz çok sevindim siz varsınız diye oyum iyi partiye kullancam arķanızdayız
Demokrat 3 yıl önce
Takdir ediyoruz sayın hocam.bu sefer de iyi partiyi deneyelim 3 donem AKP yı denedikde ne oldu
Günay 3 yıl önce
Yolunuz açık olsun hocam düzcenin size ihtiyacı var
Günay 3 yıl önce
Ercan beyin alehine konuşan arkadaşlar konuşmadan önce bir kerede düşünüp konuşun ben ercan beyi tanıdığımdan beri hizmet peşinde koşan bir hocamız menfaat düşkünü olmayan biri düzcenin geleceğini düşünen bir kişi anlayana...
Mehmet Çevik 3 yıl önce
Gidenler koltuk sevdalısı. Kalanlar VATAN sevdalısı. Dedikoducu ve partisine hiç katkısı olmayanlara YOL VERİLMİŞ.
Emel aydin 3 yıl önce
Hocam yolunuz yolumuzdur.farkli siyasi görüştede olsak OYUMUZ SIZE DÜZCE IÇIN UĞRAŞAN SIZ VARSINIZ ÇUNKI.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın