banner851

banner614

Kazanan kim olacak?

Beklenen gün geldi, çattı. AK Parti İl Başkanlığı Kongresi Genel Başkan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yapılacakken adayları da seçim stresi sardı.

banner619
Siyaset 22.05.2009, 18:33
197
Kazanan kim olacak?

Hazırlıklar son noktaya geldi, adaylar da gezilerinde sona yaklaştı. Artık nefesler tutuldu, gözler yarın yapılacak İl Başkanlığı Kongresi'ne çevrildi. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı Kongre öncesinde adaylar da son kozlarını oynuyor. Artık kimin kazanacağını öğrenmek için son 24 saate girildi.

Kongre öncesinde adaylar mevcut İl Başkanı Fevai Arslan ile Salih Kuşçuoğlu ise destek arayışlarını sürdürüyor. Adaylar hem Merkez'de hem de ilçelerde delegelerle buluşarak hem yapacaklarını söyledi, hem de delegelerden destek istedi.

İl Başkanlığı'nda aday olarak bu iki isim görülürken seçimi kimin kazanacağı ise yarın yapılacak AK Parti İl Başkanlığı Kongresi'nde belli olacak. Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın kongrede neler söyleyeceği ya da kongrenin nasıl bir havada geçeceği de yarın ortaya çıkacak.

Yorumlar (0)