banner851

banner955

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA İZMİR GÖNDERMESİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Grup Toplantısında Düzce ile ilgili konuşmalar nedeniyle CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na çektiği videolar üzerinden cevap vermeye devam ediyor. Başkan Özlü yayınladığı 5. videoda, Kemal Kılıçdaroğlu’na milletvekilliği yaptığı İzmir üzerinden gönderme yaptı.

Siyaset 06.02.2022, 16:30
1542
KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA İZMİR GÖNDERMESİ

Düzce Belediyesi ve CHP Düzce İl Teşkilatı arasında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce söylemleri nedeniyle başlayan video düellosu devam ediyor. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili video serilerine 5’inci videoyu da ekledi.

Çektiği 5’inci videoda Kılıçdaroğlu’na milletvekilli yaptığı İzmir göndermesinde bulunan Başkan Özlü, “Kemal Bey; size önerimiz 40 kişilik sağlam bir heyet teşkil etmeniz ve bu heyeti 2 dönemdir milletvekilliği yaptığınız İzmir’e göndermenizdir. Bu heyete İzmir’in yıllardır çözemediğiniz çöp, gecekondu, ulaşım ve körfezin kokusu sorunlarını inceletin. Düzce’nin çöp, kentsel dönüşüm ve ulaşım konusundaki başarılı çalışmalarını örnek alın” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (11)
Can can 11 ay önce
6 Vidoa da yolda mı? artık bir son verseniz valla çok sıkıldık bu atışma siyasetinden
Murtaza 11 ay önce
Duzce'nin her yeri sorun. Yollar bozuk, her yer yama. Hala tahta direkler var, yağmur suları sürekli yollarda birikiyor. Buradan İzmir'e laf yetiştirmeye. Ama Isparta hakkında konuşabilirsiniz.
Cash81 11 ay önce
Düzcede ulaşım bitik birilerini zengin edecen diye halka eziyet cektiriyon faruk
Özay 11 ay önce
İzmîrîmîz çok güzel biz çok memnunuz
Sevgi Bilir 11 ay önce
Isparta'dan ne haber?
Salih aybars 11 ay önce
CHP uyuma düzcenin sorunlarını sıralada Faruk özlü duysun Düzce kamuoyuna duysun ayrıca muhalefet olarak yapılan yapılmayan herşeyi ortaya dök kim haklı muhalefetin gücü ortaya çıksın
KÜRŞAT YILMAZ 11 ay önce
Kemal Kılıçdaroğlu'nun bundan haberi var mı?
CAN 11 ay önce
DÜZCE ESKI SANAYI BERBART GÖRÜNÜM VE MERKEZDE COK ESKI BINALARLA DOLU DÖKÜLÜYO VE KALDIRIMLAR COK KÖTÜ YA VE ELETIRIK TELERI TIRAFO EVIN IKINCI KATINDA NUSRETDIN MAHALLESINE BAKIN YA VE DIGER SOKAKLARA BAKIN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız