banner851

banner955

Kenan Fırat İstifa Etti Yerine Hayati Çaklı Geldi

Türkiye Değişim Hareketi il Başkanı Kenan Fırat istifa etti ve yerine Hayati Çaklı İl Başkanı oldu. Çaklı, biz yeni arkadaşlarımızla partileşme süreci çalışmalarımızı sürdüyoruz dedi.

Siyaset 16.06.2010, 18:04
392
Kenan Fırat İstifa Etti Yerine Hayati Çaklı Geldi

Mustafa Sargıl liderliğinde oluşan ve 26 Haziran'da partileşme sürecini tamamlayacak olan Türkiye Değişim Hareketi'nin Düzce il teşkilatlarının oluşması çalışmalarını sürdüren ve il başkanlığı görevinde bulunan Kenan Fırat istifa etti. Fırat'ın istifasından boşalan il başkanığı görevine başkan vekili olan Hayati Çaklı getirildi. Merkez ilçe başkanı Safinaz Gümüş ile birlikte gelişmeler hakkında sorularımızı yanıtlayan yeni İl Başkanı Çaklı, “Kenan bey genel merkele yaptığı görüşmelerden sonra istifa ettiğini açıkladı ve gitti. Bizim çalışmalarımız devam ediyor. Genel merkezle iyi görüşmeler içindeyiz ve 26 Haziran'da parti süreci başlayacak” dedi. Kenan Fırat'ın istifasından sonra aynı siyasi görüşten olan bazı arkadaşlarıda bizlerden aylıdılar diyen Çaklı, “bizde siyasete yeni yüzler kazandırmak için yeni ve genç bir kadroyla yola devam ediyoruz” dedi.
İktidara alternatif bir parti olacaklarını ve hem ülkemizin hemde bölgemizin sorunlarını çok iyi bildiliklerini belirten İl Başkanı Hayti Çaklı, Düzce'nin ve Türkiye'nin en önemli sorunu işsizliktir. Bizimde birinci önceliğimiz bu olacaktır şeklinde konuştu.

Haber; H. KAYA

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız