banner851

banner614

KENDİ KÖYLÜSÜNÜ İKNA EDEMEDİ!

banner619

AK Parti Cumayeri İlçe Teşkilat Başkanı Musa Birdal kendisiyle aynı köyün nüfusuna kayıtlı olan CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’a ince mesaj bir verdi.

banner846
Siyaset 21.04.2017, 10:41 21.04.2017, 14:03
2573
banner844

AK Parti Cumayeri İlçe Teşkilat Başkanı Musa Birdal, Facebook’taki sosyal medya hesabından nüfusunun kayıtlı olduğu Cumayeri’ne bağlı Esentepe Köyünün 16 Nisanda yapılan anayasa değişikliği halk oylamasının sandık sonuç tutanağını paylaşarak kendisiyle aynı köyün nüfusuna kayıtlı olan CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan’a göndermede bulundu.

Referandumun ardından Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) kanun tanımadığı ifade ederek YSK'nın adil olmasını yaptığı açıklamayla kamuoyuna duyuran Tozan’a ince bir mesaj gönderen Birdal, paylaştığı fotoğrafın altına “CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan ve şahsımın  doğup büyüdüğü köy olan Esentepe Köyünde sonuçlar aşağıdaki tutanakta görüldüğü gibi 59 “Evet”, “5” Hayır olarak yer almaktadır. Türkiye geneli sonuçlarına itiraz ederek mağlubiyeti bastırma amacıyla vakit öldürenlerin kendi insanına, akrabalarına kendisini anlatamayışının tablosudur” notunu düştü.

Yorumlar (35)
Gerçek 4 yıl önce
Arkadaşlar resmi büyültürseniz 59u önce 39 yazmış oldukları görünüyor. Bunun sebebi ne dir?
ŞUAYİP 4 yıl önce
ZEKERİYA TOZAN HARİKULADE İYİYDİ REFERANDUMDA KONUŞMADIĞI KONU KALMADI ÇOK TAKDİR ETTİM DOĞRUSU ARKADAŞLARLA KARAR VERDİK MİLLETVEKİLİ ADAYI OLURSA OY VERECEYİK
nsm 4 yıl önce
2,5 milyon mühürsüz evet ile isi siyiracaksin, buna 'hakli basari' diyeceksin, öyle mi? maden bu basariydi, o geceki suratlarin hali ne idi? biz de o halde, rte oturdugu üsküdar'da ve büyük kentlerde hüsrana ugradi mi diyelim?
Bu kaç oldu? 4 yıl önce
2.5 milyon mühürsüz oy pusulasındaki muhalif müştekiler çorba mı dağıtıyordu? Hadi siz AYM ye ağlamaya gidin. Misketleri vermiyorlar diye.
Tencere tavacılar sizi, 4 yıl önce
nsm, Söke söke başarıyı sindireceksin. 1946 seçimine bak, hadi oradan. Yobaz yobaz yorum yapmışsın.
Offff 4 yıl önce
Ne diyor ben cahilce bilmiyorum
Musa Kim? 4 yıl önce
Merak ettim Musa Birdalın facebook profiline girdim. Keleşle boy boy fotolarını koymuş. Keleşin yancısı işte. Akraba ve Cumayerli kadrosundan buda. Çok ciddiye almayın.
gsfdh 4 yıl önce
tozu dumana kattı diyen arkadaş biz tozanı sadece bir kaç kahvehane toplantısında gördük ondada okey oynayanlar taş dizmeye devam etti.
üsküdara gider ikennnn ;) 4 yıl önce
sn. Erdoğanın ÜSKÜDARI ne olduuuu
Pusula 4 yıl önce
Arkadaşlar hile hurda yapanların yüzü kızarmadan savunma yapması şunu gösterir sen Allah bir de desen onlar akp ye soralım derler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın