banner851

banner955

“KENTSEL DÖNÜŞÜM BAZI PROJELER GİBİ AKAMETE UĞRAMASIN”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den, Eski Sanayi Çarşısı Kentsel Dönüşüm Projesinde sürecin şeffaf yürümesi için Düzce’deki bütün siyasi parti il başkanlarını bir araya toplayıp, bilgi vermesini istedi. Er, “Eski sanayi projesi, diğer projeler gibi akamete uğramasın” dedi.

Siyaset 21.02.2022, 11:09 21.02.2022, 12:53
828
“KENTSEL DÖNÜŞÜM BAZI PROJELER GİBİ AKAMETE UĞRAMASIN”

Düzce’nin şehir kimliği kazanması adına en önemli adımlardan birinin eski sanayi sitesinin kente hak ettiği biçimde kazandırılması olduğunu belirten İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er,  Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye çağrı yaptı.

“Projeyi önemsiyoruz”

İYİ Parti Düzce Teşkilatları olarak Eski Sanayi sitesinin taşınmasını çok önemsediklerini kaydeden Er,  “Giderek büyüyen kent merkezinin nefes alması adına zaruri bir nokta olan eski sanayi sitesinin taşınması noktasında diğer önemsediğimiz husus ise gerek kiracı olarak alın teri ile para kazanan sanayi esnafının gerekse de mülk sahiplerinin mağdur olmaması, gelir kaybına uğramadan ekonomik hayatlarını sürdürebilmesidir. Eski Sanayi projesi bütün şehir için önemlidir, dolayısı ile her bir ferdi ile tüm Düzce’nin konusudur” dedi.

“Proje ile ilgili siyasi parti il başkanlarına bilgi verilmesini istiyoruz”

Özlü’den siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize etmesini talep eden Er, “ Özellikle son dönemde yaşanan ve kamuoyuna yansıyan hususlar göz önüne alındığında buradan Belediye Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü ‘ye sesleniyor, yapıcı bir çağrı yapıyoruz. Sürecin şeffaf ve bilgi paylaşımı manasında doyurucu geçmesi adına siyasi parti il başkanlarının bir araya geleceği bir toplantı organize ediniz. Bizler de gerek kamuoyundan bizlere yansıyan bilgileri gerekse de teşkilatlarımızın proje ile alakalı katkılarını ve çekincelerini paylaşalım ve sürecin hızlanmasına katkı verelim. Lütfen Süreç bazı diğer projelerdeki gibi akamate uğramasın, hızla ilerlesin ve çözülsün” diye konuştu.

“Biz İYİ Parti olarak hazırız”

Gerekirse Faruk Özlü ile sanayici esnafını tek tek ziyaret edebileceğini belirten Er, “Şehrimize katkısı olacak her konuya, kimin fikri olduğuna bakmaksızın, katkı sunma ilkesi çerçevesinde yaklaşıyoruz. Nihayetinde, şahsım olarak, gerekirse sanayi esnafını sizinle beraber tek tek gezmeye, kente ve eski sanayi esnafının önünü hep birlikte açmaya da hazır olduğumu bilmenizi isterim. Yeter ki süreç şeffaf olsun, yeter ki Düzce kazansın. Biz İyi Parti olarak hazırız. Buyurun, Birlikte çözelim” şeklinde konuştu

banner844
Yorumlar (3)
vatandaş 8 ay önce
Yapıcı muhalefet. Takdir etmek lazım.
bir kere proje 8 ay önce
bu muhalefet hep yapılan prejeleri konuşuyor siz proje üretip sunmayı bilmezmisiniz acaba?
mehmet 8 ay önce
İyi partinin projelerin takip et, takdir edeceksin.
27
parçalı bulutlu