banner851

banner955

KEŞİR'DEN ÇAT KAPI ZİYARET

Düzce’de hasta ve taziye ziyaretlerine ağırlık veren Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, haber vermeksizin kapılarını çaldığı şehit ailesi ile orucunu açtı. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ise Dilaver Köyü eşraflarından Hafız Hasan Aşık'ın cenaze törenine katıldı

Siyaset 04.06.2017, 16:23 04.06.2017, 16:52
5403

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, hafta sonu Düzce’ye gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Anıtpark Meydanı'nda kurulan Ramazan Sokağı'nda esnafları ziyaret ederek ildeki temaslarına başlayan Keşir, ev ziyaretlerini ihmal etmedi. Kaymakçı Köyü'nde engelli bir genç kız için yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Keşir’e AK Parti Düzce Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.  

Keşir, taziye ziyaretleri de gerçekleştirdi. Cumayeri’nde geçirdiği beyin kanaması sonucunda hayatını kaybeden Hakkı Mil’in ailesine, Müslüman Ticaret olarak bilinen Mehmet Çetinkaya’nın ailesine ve Cumayeri Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sezgin’in amcası Adem Sezgin’in ailesine taziye ziyaretlerinde bulundu. 

Keşir, iftar yemeğini ise şehit ailesi ile yedi. Şehit Cihan Aksarı’nın ailesini çat kapı ziyaret eden Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Aksarı ailesi ile birlikte orucunu açtı.

Hafız Hasan Aşık son yolculuğuna uğurlandı
Öte yandan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri ise Dilaver Köyü eşraflarından Hafız Hasan Aşık'ın cenaze törenine katıldı. MHP Akçakoca İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aşık’ın amcası olan Hasan Aşık, öğle namazına müteakip Dilaver Köyü Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası köy mezarlığında toprağa verildi.

AK Parti İl Başkanı Keskin, "Dilaver Köyü eşraflarından Hafız Hasan Aşık'ın vefatı bizleri derinden üzmüştür. Merhum Hafız Hasan Aşık'a Rabbimden rahmet, yakınlarına da başsağlığı ve sabırlar diliyorum." ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (6)
hakan 5 yıl önce
samimi olsalar; cenazede cemaatin arasına karışır, iftarda da poz vermezlerdi.
çok çirkin bir reklam tekniği...
Vatandaş 5 yıl önce
Öylesine samimiyet yoksunusunuz kı bu her hareketini ze yansıyor taziye için gittiğiniz insanlar dahi her an sizin safınızda olan insanlar sizden olmayan insanların bırak cenazesine gıtmeyı varlığını bıle unutmuşsunuz olurda devran döner se bırgun önce en yakındakı yandaşlarınız sizi terkedecek farkında değilsiniz
Düzceli 5 yıl önce
Benimde cenazem oldu cuma günü hiç bir siyasi taziyeye gelmedi.Ölürkende zengin ölmek gerekiyor ayrıcalık her zaman var.Fevai beyden taziye mesajı geldi,teşekkürler vekilime.
Ayhan İŞÇİ 5 yıl önce
Çat kapı yapmış evet masa da yeni alınmış herhalde hiç haberimiz olmadı ayağı
Cihat 5 yıl önce
Sayın vekil verdiğiniz sözleri yerine getirin
Cetin 5 yıl önce
Çat kapı olduğu masadan belli oluyor.
Yeni Sayımız