banner851

banner614

KEŞİR FINDIK ÜRETİCİLERİNİ UNUTMADI…

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’de vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Hafta sonu mesaisini memleketi Düzce’ye ayıran Keşir, fındık hasadı için tarlada olan üreticilerle bir araya gelerek fındık topladı.

banner619
Siyaset 22.08.2021, 18:15 23.08.2021, 16:58
1947

Karadeniz Bölgesi’nde milyonlarca insanın geçim kaynağı olan ve Türkiye’nin önemli ihracat kalemlerinden bir tanesi olan fındıkta hasat dönemi devam ediyor.

Göreve geldiği andan itibaren, görevinin kendisine yüklediği sorumluluk gereği Türkiye’nin dört bir köşesini dolaşarak çeşitli temaslarda bulunan Keşir, Düzceli hemşehrilerini de yalnız bırakmıyor.

Fındık hasadı Düzce’nin dört bir yanında devam ederken, mart ayında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı görevine seçilen Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, fındık bahçesinde çalışan işçilerle fındık toplayarak sohbet etti.

O anları sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Keşir, "fındık bereketi" yazarak, fındık üreticisinin bereketli bir sezon geçirmesini temenni etti.

HABER: Mustafa KİLELİ

banner844
Yorumlar (15)
vatandaş 4 hafta önce
işiniz gücünüz reklam başka bi halt yok
bit vatandas 4 hafta önce
bence findiga, üreticiyi tatmin eden fiyatin belirlenmesine katkisi olsaydi cok daha iyi olurdu.kaldi ki biz findigimizi toplama kabiliyetine sahibiz Allah'a sükür...
Melih 4 hafta önce
Hep kameralara oynanıyor her zaman ki gibi fiyat açıklanacağı zaman kimse ortada yok şimdi hepsi tarlaya girmiş
Akpli vatandaş 4 hafta önce
Akp’ye bundan sonra oy moy yok !
NAZIR 4 hafta önce
tırpan da yapsa artık yemek .
İNANDIM TAMAM HADİ 4 hafta önce
FINDIK FİYATININ KATİLLERİ, GÖZ BOYAMAK İÇİN FINDIK TOPLUYOR...YENİ TÜRKİYE :DDD
şakacı 4 hafta önce
bu siyasilerin fındık toplaması da yeni moda oldu
Maraba 4 hafta önce
Fındık toplarken, sadece işçi maliyetinin yüzde 30 artarken fındık fiyatı artışının yüzde 10 bile artmadığını da anlat Vekil
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın