banner851

banner614

KEŞİR KÜLLİYEDE

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesindeki kabulüne katıldı. Sosyal medyada Erdoğan’la tokalaştığı anı paylaşan Keşir, paylaşımına ‘Milletin evinde, milletin adına’ notunu düştü.

banner619
Siyaset 29.10.2016, 16:44 29.10.2016, 16:55
397
KEŞİR KÜLLİYEDE
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlediği kabul törenine katıldı.

Düzce’de düzenlenen kutlama programında yer almayan Keşir’in Külliye’de olduğu sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Külliyesinde davetlilerle tek tek tokalaştığı kabulde yer alan Keşir, Erdoğan’la tokalaştığı anı sosyal medya hesabından ‘Milletin evinde, milletin adına’ notuyla paylaştı.Keşir, Erdoğan’la kısa süreli sohbet etti.

 
Yorumlar (8)
Vekil 5 yıl önce
Bazılarının işi gücü şov..Sosyal medyadaki paylaşımlarda bunun yansimasi.
Gercek 5 yıl önce
Nasıl hakkediyorsanız öyle yönetilirsiniz.Burada boşuna ağlamayın düzcenin nice evlatları varken düzce nin kıyısından köşesinden tutturup düzceyi hic bilmeyen birini kendiniz seçtiniz.
Caiz mi 5 yıl önce
Dinimiz de bayanın erkekle tokalasması haramdır.Dini hassasiyet falan kalmadı ayağa dusurdunuz.Tesettür modaya dönüştü maalesef.
doğrucu 5 yıl önce
milletin vekilimi..hadi ordann millet kan ağlıyor bu vekillikten bahsediyor resim yayınlıyor dalga geçer gibi benim vekilim olsan elini masaya vurur benim köylümü çiftçimi kimse ezemez hele bir İtalyan asla ezemez der bu milleti ferrorodan kurtarırdınızz
İstikrar 5 yıl önce
İstikrar dedini her şeye zam geldi fındık düştü.Tek başına dediniz inandık oy verdik sesimizi duyan derdimizi dile getiren yok.karadenizde kaç akp vekili fındık için hiç bişey yok ortada.Bir tarım bakanları var bir dediği öbürünü tutmuyor.Sandık gelsin artık bir an önce istikrar vad edio kaosa terk edilmenin hesabını sorucam
Cilimlili 5 yıl önce
Mademki milletin evi bende o eve girmek istiyorum.Söylediğini ispatla ayşe hanım milletin evi ise bir fındık üreticisi olan beni sok o eve. Sizin gereğini yapamadığınız fındık sorununu bizzat söyleyim Sayın Erdoğana.Hani oy isterken diyordunuz ya ben lafa değil icraata bakarım diye hadi icraatı görelim.Ben giremiyorsam o eve DEVLETİN AÇIKLADIĞI REKOLTEYE KAFA TUTAN VE ÇOK FAZLA FINDIK VAR DİYEN İHRACATÇI-BORSA BAŞKANI NASIL GİRİYOR BUNU AÇIKLAYIN? Kimsesizlerin kimi sesiz yığınların sesiydiniz hani?
Milletten biri 5 yıl önce
Sayın keşir marifet foto çekip yayınlamak değil milletin sorunlarını çözmek.Fındık üreticileri mağdur ve sizler istikrar sözü verenlersiniz.Fındık için ne gibi önerileriniz oldu sn.cumhurbaşkanımıza.mademki millet adına oradasınız ne yaptınız ne derdine çare oldunuz milletin?
Fındıkçı 5 yıl önce
Milletin adındaysa milletin sorununu dile getirdiniz mi? Size oy verdim ve vekilimsiniz.Asil olarak soruyorum FINDIK KONUSUNU İLETTİNİZMİ SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA.