banner851

banner955

KEŞİR, MEMLEKETİ DÜZCE’Yİ İHMAL ETMİYOR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’nin eğitimdeki ihtiyaçları için hazırladığı bir dosya ile beraber Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kapısını çaldı.

Siyaset 17.12.2021, 11:07
573
KEŞİR, MEMLEKETİ DÜZCE’Yİ İHMAL ETMİYOR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, bir yandan yurdun dört bir yanında kadınlarla buluşarak girişimciliğe teşvik ederken bir yandan da memleketi ve seçim bölgesi Düzce için çalışıyor.

Vekil Keşir, son olarak Düzce’nin eğitimdeki ihtiyaçları için hazırladığı bir dosya ile beraber Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in kapısını çaldı.

Bakan Özer’i makamında ziyaret eden Keşir, Düzce’deki öğretmen, derslik ve yeni okul ihtiyaçlarını iletti. İl dışından gelecek olan öğrenciler için bazı okullarda pansiyon olmadığını da aktaran Keşir, bu konuda bakanlıktan çalışma beklediklerini belirtti.

Vekil Keşir ayrıca, Yığılca ilçesindeki doğalgaz dönüşümüyle ilgili ödeneğin de dün itibariyle ulaştığını açıkladı. Bakanlık makamındaki görüşmenin ardından Ayşe Keşir, Bakan Özer’e Düzce’ye olan ilgisinden ötürü teşekkür etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
Düzceli.. 12 ay önce
TC yi vesayetlerden kurtardığı iddiasındakilerin durumu.. Seçilmiş, atanmış ın talepkarı.. Mecliste bütçe görüşmeleri var Maliye bakanı yok.. Kime soracaklar ekonomiyi.. Büyük ekonomist te yok.. Feto ile fotoğraflarının geleceğini biliyor tabi..
toprak 12 ay önce
okullar pislik içinde. Bir hademe ile nereyi temizleyecekler. koca bina bir görevli .
Resul İnan 12 ay önce
'' ihmal mi etmiyor? '' hani milletvekili ya Düzce nin, bunun için teşekkür mü etmeliyiz?
Aa 12 ay önce
Ayşe Abla. Ak Parti'ye oy vermeyeceğim.
DÜZCE SEVDALISI MENFAATSİ 12 ay önce
YILLARDIR DÜZCE ÖGRETMEN ATAMASI AÇMIYOR. BU SENE LÜTFEN ÜSTÜNDE DURUN AÇILMASI İÇİN SİZDEN RİCAMIZ VEKİLİM