banner851

banner614

KEŞİR SÖZ VERDİ

banner619

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, geçtiğimiz hafta dolu ve fırtına felaketi yaşayan Fındıklı Aksu Köyü’ne giderek incelemelerde bulundu. Keşir, devam eden hasar tespit çalışmalarının ardından işlemlerin takipçisi olacağını kaydetti.

banner846
Siyaset 15.05.2017, 12:21 16.05.2017, 13:18
4698
banner844

8 Mayıs’ta Düzce genelinde etkili olan dolu ve fırtınanın büyük çapta tahribata yol açtığı 90 haneli Fındıklı Aksu Köyü’ne bu kez AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gitti. Hortum felaketi yaşayan köye ziyaret gerçekleştirerek köy muhtarından ve vatandaşlardan bilgi alan Keşir, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Keşir, hasar tespit çalışması yapılan köyde iş ve işlemlerin takipçisi olacaklarını kaydetti.

Ardından kendi köyü de olan Kavakbıçkı Köyü’nün 9. Geleneksek Köy Mevlit programını Düzce Valisi Zülkif Dağlı ile takip eden Keşir, Anıtpark Meydanı’nda kurulan 3. Düzce Otları TYCHE Bereket Festivali'ndeki stantları ziyaret ederek, Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Pazar günü programında Cumayeri Dokuz Değirmen Köyü’nde vatandaşlarla bir araya geldikten sonra MÜSİAD tarafından geleneksel rafting etkinliğine katıldı. Keşir, burada MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsa Şengüloğlu ile sohbet etti.

Yorumlar (1)
duzceli 4 yıl önce
BN Düzce vatandaşı olarak soruyorum Düzce merkez yolları allh aşkına ne zaman yapılacak gösteriş dedimmi on saflardasiniz bide icraat yapın be