banner851

banner614

KEŞİR’DEN TERÖR VURGUSU

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının bütçesini açıklamak için mecliste konuşan AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, yaptığı terör vurgusunda “İster tek tek, ister 40, ister ise 240, bu aziz Türk milletin evlatları, şehit olmak ile bitmeyecek, yılmayacak, vazgeçmeyecektir” diye konuştu.

banner619
Siyaset 14.12.2016, 12:21
1007
KEŞİR’DEN TERÖR VURGUSU

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 2017 bütçesi için TBMM Genel Kurulunda söz aldı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının çalışmalarını paylaşan Keşir’i terör vurgusu dikkat çekti.

İster tek tek, ister 40, ister ise 240…
Sözlerine 10 Aralıkta İstanbul’da çevik kuvvet polislerine yönelik terör saldırısını kınayarak başlayan Keşir, şu ifadeleri kullandı. “ Şehrim Düzce’nin damadı, komşumuz Ereğli’nin evladı özel kuvvetler şube müdürü Vefa Karakurdu kardeşimizi toprağa verdik. Vefa müdürümüz şahsında tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Milli marşı ‘korkma’ diye başlayan milleti ölüm ile korkutamayacaklarını bilmiyorlar. İster tek tek, ister 40, ister ise 240, bu aziz Türk milletin evlatları, şehit olmak ile bitmeyecek, yılmayacak, vazgeçmeyecektir”

Keşir, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının 2011 yılında sosyal yardım ve sosyal hizmetlerde bütüncül politikalar üretmek anlayışıyla tek çatı altında toplandığını kaydetti.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının zamanın ruhuna göre yeni politikalar ürettiğine dikkat çeken Keşir, zamanın ruhuna uygun olarak aile yapısında değişim dönüşüm göstermediğini dile getirdi.

 

Yorumlar (7)
fatih 5 yıl önce
bravo bravo tebrikler konuşbee kim tutar sizi . bu günlere nerden nereye geldik açılım sürecinde pkk yı şımartıp büyüttünüz . Allah için konuşun hakkı söyleyin be size pkk yala teröristle pazarlık yapılmaz demedimi . mhp si bbp si saadeti ve diğer leri söylemedimi haa kulaklarınızı tıkadınız dağlatrda operasyon emrini kumandanlardan alıp valilere verdiniz yani çözüm sürecinde biz operasyon yaptırcaz veya yaptırmıycaz demedinizmi .şehitanaları ağlamasın başka analar ağlamasın diye akıl oyunları yapıp demogoji yaptınız unutmayın şehitin helalliği anasından alın maz ana hakkını helal et biz çözüm süreci başlattık pkk lı militanları affetmek için habura savcı göndercez ifade alıp salıcak . şehitlerimiz kutsal saydığımız mukaddes toprağımız için öldü bizler hakkımızı helal etsek bile bu toprak nasıl helal edecek . şimdi ister tek ister kırk ister 240 . allhım haspinAllah
Ndm 5 yıl önce
Şehitlerimize rahmet dilerim. 18 ayda 33 bombalı saldırı ve 446 vatandaşımızı kaybetmişiz. Ölenler, şehit olanlar bir süre sonra olaylar yatışınca isimleri unutuluyor. (Aileleri hariç)...Ama onların ardından nutuk söyleyenler hep kalıcı oluyor...Onların işi bu olaylardan sonra kürsülere çıkıp nutuk atmak mı olmalı?
Kadane Nice 5 yıl önce
Ölmekten ve milletin evlatlarını bedava harcamaktan başka bir çözüm bulun mümkünse.Biliyorsanız tabiki.
nsm 5 yıl önce
iyi de niye hep gariban sehit oluyor? kaldirin korumalarinizi, zaten siz de hep sehit olmak istiyorsunuz, hadi buyurun. öyle binlerce korumayla dolasip ben de sehit olmak istiyorum safsatasi yapmayin bize.
koruma 5 yıl önce
çok bilen nsm arkadaş senin yaşadğın corafyada galu beladan beri savaş var bu topraklarda gözü olan aç köpekler var dünyada.. avrupanın petrolü yok kendi kendilerine de düşmanlık besleyecek halleri de yok o yüzden korumasız gezenler var ama bizim coğrafyamızda devlet büyüklerimiz selçukludan osmanlıya Atatürkten günümüze kadar korundular korunacak ve bu haç ile hilalin davası sürene kadarda bu böyle devam edecek bu gidişle asla olmaz ama eğer bir gün partinizin lideri de başa geçerse şuan ki konumunda olduğu gibi önünde arkasaında korumalar olacaktır olmalıdırlar da zaten yoksa dünyada devletimizin imajı kalmaz namı yayılmaz abd rusya vs herkesin korumaları ajanları vardır bizimkinden daha fazla hemde .. gariban olayına gelince maalesef ülkenin ezelden ebede kaderi böyle yarın sende bir yerlere gelirsen seninde oğlun yada bir yakının batıda askerlik yapacak yanlış ama dediğim gibi kader bu durum 20 yıldır yok 1000 yıldır var
Yurtdişi 5 yıl önce
Yurtdısındakı insanlara imrenıyorum üst duzey insanların vatandasın içinde kosuyo oynuyo bız ise bırak onları goremıyoruz sonra felan fılan dıyorlar haklısın sehıt olcaklarsa cocukları gondercekler hadı buyur ben masaldan anlamıyorum ..
rumuz 5 yıl önce
Allah acil şifalar versın ???