banner851

banner955

KEŞİR’DEN YILIK’A NEZAKET ZİYARETİ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Pelin Yılık’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Cumhur İttifakı’nın kadından sorumlu isimleri birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Siyaset 08.12.2021, 12:00
963
KEŞİR’DEN YILIK’A NEZAKET ZİYARETİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen 'Nerede Kalmıştık' projesinin tanıtım toplantısına MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık da davet edilmişti.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Kadın Kolları MYK ve MKYK üyelerinden oluşan heyet ile birlikte davete icabet eden Yılık'ı MHP Genel Merkezi'nde ziyaret etti.

İkili kadına yönelik şiddetle mücadele, kadının güçlendirilmesi, aile ve çocuk politikaları üzerine istişare edildiği verimli bir toplantı gerçekleştirirken bu alanlarda iş birliği ve ortak çalışmalar değerlendirildi. Cumhur İttifakı’nın kadından sorumlu isimleri birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Programın sonunda Keşir, günün anısına Yılık'a Düzce'nin coğrafi işaretli ve yöresel ürünlerinden oluşan bir sepet takdim etti.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (3)
Duzceli 13 ay önce
Çakir efendi eksik sőylemiş Dünya Düzceyi kiskaniyor.yahu adamim bu kadar fazla çalişmayin nazar degecek sizlere.
81 13 ay önce
Buraya kadar
123 13 ay önce
Nezaket kim keşir kim hırsız varrrrrr
Yeni Sayımız