banner851

banner955

KESKİN: “BİZ HALKIMIZIN DERTLERİYLE DERTLENEN PARTİYİZ”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin öncülüğünde, AK Parti İl Teşkilatı köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Siyaset 10.02.2022, 10:36 10.02.2022, 17:43
1318

AK Parti heyeti bu hafta Merkeze bağlı Yaka ve Düzköylerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarete AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ve Parti üyeleri katıldı.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Başkan Keskin, “Köy ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamada bu hafta Yaka ve Düzköyleri ziyaret etme fırsatı bulduk. Bu ziyaretler sayesinde vatandaşlarımızın sıkıntılarını, dertlerini yakından görme fırsatı buluyoruz. Biz AK Parti olarak vatandaşımızın derdiyle dertlenen bir partiyiz. Burada yaptığımız ziyarette Düzköy’de su sıkıntısı olduğunu bildiğimizi ve çalışmaların havların ısınmasıyla başlayacağını kendilerine söyledik. Düzköy’e yaklaşık 1 milyonluk bir yatırım yaparak su ishale hattı ve kolektör çalışması yapacağız. Bu ziyarette bizleri yalnız bırakmaya Yaka Köyü ve Düzköy halkına misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (24)
Atınç 11 ay önce
Birde Marketlere gitseydiniz Salatalık 30 TL Biber 29TL Patlıcan 25 TL vs...karın doymuyor artık ekonomi ile geldiniz ekonomi ile gideceksiniz Allahın Adaleti...
Sn başkan 11 ay önce
Koylere giderken koylerimizde hangi eksikliklerimiz varsa her koyde bir tanede olsa bir eksiğin giderilmesi hediyesi ile gitmeniz daha iyi olur yoksa gelmedi demesinler diye gitmenin anlamı yok
Düzce'li.. 11 ay önce
Şahsi fikrim, Akp bir yıkım projesi, yeni Duyun u umimiyeyi ve yeni SEVR i yakın görüyorum.. Muhalefetimsi partileri, 600 kişilik meclisi tarih hiç iyi hatırlamayacak.. Yüz yıllık reklam arası verdik diyenlerin tamamı TC düşmanı, siyonizmin piyonları..
Düzce'li.. 11 ay önce
Hep konuştuğunuzda Hz Ömer adaletinden bahsedip, emekliye % 26 zam verirken, elektiriğe % 150 zam yapıyorsunuz.. Bunun adına adalet diyebilirmisiniz..Nasıl oluyor da halkın derdini konuşmakla, azalttığını zı zannediyorsunuz..
düzceliengin 11 ay önce
20 yıldır milletin dertdine dert kattınız, çözümmüş!!!
Canoy 11 ay önce
Gubre desteği var mı, Bir torba gübre kaça diye sorun bakalım fiyatını bilen partili çıkacak mı
kartal. 11 ay önce
cok dogru. halkin dertleriyle elektrik, dogalgaz ve yakita %130 civarinda zam yaparak ilgileniyorlar.
BİR 11 ay önce
Bir kişi gülüyor fotoğrafta, ne kadar da mutlu aile pozu :D
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız