banner851

banner614

KESKİN: ‘DİKKATE ALMIYORUZ’

banner619

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin aday adayı sayılarını düzenlenen basın toplantısında açıkladı. Kamuoyunda mevcut Milletvekilleri Fevai Arslan ve Ayşe Keşir’in olumsuz bir şekilde eleştirilmesiyle ilgili bir soruya “kendisine de tepki” olduğunu şeklinde yorumladı. Keskin ayrıca, tepki gösterenlerin Ak Parti’ye oy vermeyenler olduğunu bu durumu yaptıkları araştırmalarla belirlediklerini söyledi. Keskin bu tür eleştirileri çok dikkate almadıklarını belirterek AK Parti’ye oy vermeyen yüzde 39’luk kesimin mutlaka bir gün kendilerine oy vereceğini iddia etti.

banner846
Siyaset 04.09.2015, 15:09
3484
KESKİN: ‘DİKKATE ALMIYORUZ’
banner844
31 Ağustos'ta başlayan ve 3 Eylülde sona eren 26.dönem Milletvekilliği Aday Adaylığı başvuru sürecinin ardından AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, aday adayı sayılarını düzenlenen basın toplantısında açıkladı.  Keskin mevcut milletvekillerinden Fevai Arslan ve Ayşe Keşir’in yeniden adaylığı konusunda olumsuz eleştiriler için düşüncelerini paylaştı.

MUTLAKA BİR GÜN BİZE OY VERECEKLER!

Keskin, “Bu konuda biz teşkilat olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizim içim kamuoyunda bir baskı olması ya da olmaması diye bir şey yok. Biz 60 günlük bir süreçte milletvekillerimizle sahada olduk. Tabi sadece Fevai Beye Ayşe Hanıma değil, bana da tepki var. Faruk Beye de tepki var. Biz 7 Haziran’da Düzce’nin yüzde 60,5’nin oyunu aldık. Geriye kalan yüzde 39,5’lik kısım bize oy vermeyen insanlar var. Bize oy veren yüzde 60,5 oranındaki vatandaş bize niye oy veriyor. Fevai Beyi sevdikleri için veriyor. Ayşe Hanımı sevdikleri için veriyor. Faruk Beyi sevdikleri için veriyor. Kısacası hepimizi sevdikleri için veriyorlar. Bu konuda bizim algımızda tam tersi aslında. Bu 39,5’luk bize oy veremeyenler ama mutlaka bir gün bize oy verecekler, takdir edeceklerin tepkileri olduğunu düşünüyorum. İnsanlar sizinle konuşurken Ak Partili olup olmadıklarını paylaşmıyorlar sadece tepkilerini paylaşıyorlar. Öyle düşünecek olursak sokakta bize de tepki gösteriyorlar. Ama biz soruyoruz, araştırıyoruz. O kişi bize hiç oy vermemiş bugüne kadar partimize dahi gelmemiş ama bizi eleştirebiliyor. Bunları çok dikkate almıyoruz.” dedi.

20 ADAY ADAYI BAŞVURDU

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 1 Kasım Seçimlerinde Düzce’den milletvekili olmak için4’ü engelli, 4’ü kadın olmak üzere 20 aday adayının hem Düzce teşkilatına hem de Genel Merkeze başvuru yaptığını açıkladı. Keskin, “ Aday adaylarımızın başvurularını memnuniyet ve mutluluk ile kabul ettik. 7 Haziran seçimleri öncesinde de 73 aday adayımız vardı ve her arkadaşımız dava zihniyeti ile milletimize hizmet etmek için başvuruda bulunmuştu.” dedi.

EN İYİ HİZMET EDECEK ADAYLAR BELİRLENECEK

Milletvekili adaylarının Genel Merkez tarafından bir önceki kriterler de göz önünde bulundurularak belirleneceğini kaydeden İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Başbakanımız ve yetkili merciler, bizlerle konuşacaklar, teşkilatımızı dinleyecekler, anketleri göz önünde bulunduracaklar, bir önceki temayül yoklamalarını inceleyecekler. Bu bilgileri harmanlayıp, bir potada eritecekler ve ilimiz için en hayırlı, en iyi hizmeti verecek olan milletvekili adayını belirleyecekler.” ifadelerinde bulundu. 

HABER;Y.SEVER
Yorumlar (61)
ibrahim p 6 yıl önce
birgün gelecekki akp ye oy verenler oy vedim bile diyemeyecekler
Barajı bile geçemeyebilir 6 yıl önce
Milletin kafası çok karışık nasıl olduda bu olaylar seçimden hemen sonra patlak verdi.Sorumlusu hükümettir.Ben ciddi oy kaybı yaşanacağını düşünüyorum..
ferisel 6 yıl önce
başkan ben düzce merkezden adayı istiyorum.aynı ilçeden 2 aday ayıp düzceye
durma devam 6 yıl önce
Siz dikkate almayın ama unutmayın dikkate almadığınız insanlar oy atan insanlar. Be yani illa adayı beyenmek zorundalar mı elbette hayır lütfen bu tarz konuşma yaparak daha da insanları kırıp geçmeyin. Davaya sahip çıkmak dava insanlarınada sahip çık
düşünün 6 yıl önce
Acaba o dikkate almadığınız insanlar kaybınız değilmi? Ak parti için her oy kıymetlidir ama sizin için değil anlaşılan? İnsanları kazanmak ve görüşlerine önem vermek yerine söylediklerinizi kınıyorum
başkana 6 yıl önce
Al başkan dikkate al bence. Demokrasi çok sesliliktir. Olumlu olumsuz girişlere değer vermek saygı duymaktır. Dikkate anlıyoruz dersen demokrasiye de karşı konuma dusersin.
Mehmet şanlı 6 yıl önce
Bendede yeni yüzlere ihtiyaç var
Allahın bir kulu 6 yıl önce
Vekiller aynıda olsa sevmediğinşz biride gelse gene oy verirsiniz boş laf etmeyin. Nasıl olsa duzce çantada keklik millette enayi bile olmaz korkmayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık