banner851

banner614

KESKİN, GEZİLERE DEVAM EDİYOR

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin 24 Haziran seçimlerinin ardından yaptığı teşekkür gezilerine devam ediyor. Keskin, Aziziye Mahallesi’nde bir kahvehanede vatandaşlarla buluştu. Keskin, otoban gişeleri, Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki personel sorunu, asfaltlama çalışmaları ve teşekkür ziyaretleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

banner619
Siyaset 28.08.2018, 17:54 30.08.2018, 09:44
3601

Düzce’nin önemli sorunlarından olan Atatürk Devlet Hastanesi’ndeki personel sorunu, uzun zamandır kapalı olan Gölyaka gişeleri, asfaltlama çalışmaları gibi konularda AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, 24 Haziran seçimlerinden sonra devam eden teşekkür ziyaretleri sırasında açıklamalarda bulundu. Keskin, Aziziye Mahallesi’nde bir kahvehanede vatandaşlarla buluştu.

“Yerel seçimlerle bir alakası yoktur”
İlk olarak yaptığı gezilerin Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerle bir alakası olmadığını söyleyen Keskin, açıklamasına şöyle devam etti:

“Malumunuz biz seçim sonrası mahalleleri, köyleri, ilçeleri dolaşıyoruz. Değerli hemşerilerimizi bizim verdiği destekten dolayı teşekkür ziyaretleri yapıyoruz. Basında yerel seçimler için mi çalışıyor şeklinde haberler yapılıyor. Bu gayet doğaldır. Basın olmadan hiçbir şey olmaz, kamuoyu bilgilenmez. 4 yıldan bu yana il başkanlığı görevi yapıyorum. 4 yılda 4 seçim ve bir darbe atlatmış teşkilatız. Biz 7/24 sahada çalışıyoruz. Pazartesi günleri hemşerilerimizi dinliyoruz. Salı ve Çarşamba günleri yine başka programlarımız var. Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar da hemşerilerimizle birlikte olmak istiyoruz. Bizim bu gezilerimizin kesinlikle önümüzdeki yerel seçimlerle bir alakası yoktur. Biz bu gezileri hep yaptık ve yapmak zorundayız. Bugüne kadar gezilerimizi basın mensuplarımızla paylaşmamıştık. Eylül sonuna kadar 297 köyümüzü gezme hedefindeyiz. Bu çalışmalarımız da bundan sonra devam edecek.”

“12. aya kadar bitirmiş olacağız”
Uzun süredir kapalı olan Gölyaka otoban gişeleri konusunda da açıklama yapan Keskin, şöyle konuştu:

 “Hem Gölyaka gişelerimiz hem Düzce’mizin tam merkezine yapılan Düzce bağlantısı, hem de Kaynaşlı’daki çalışmalarımız bayramdan dolayı aksama yaşadı. Karayolları Genel Müdür Yardımcısı Mücahit Bey, konuyla ilgili çalışmalar yapıyor. Bu çalışmaları da biz Allah nasip ederse 29 Ekim’de çoğunu bitireceğiz. Özellikle merkezde yapılan bağlantı yolu 29 Ekim’de açılacak. Gölyaka’da da zeminle alakalı bir sıkıntı oldu. Onu da inşallah 12. aya kadar bitirmiş olup o yol açılmış olacak. Yine KAynaşlı’daki yolumuzun çalışmaları devam ediyor. Karayolları Genel Müdürlüğümüz müteahhitle görüşmelere devam ediyor. İnşallah o da 12. aya kadar bitmiş olacak.”

“Buradan müjdelemiş olalım”
Devlet Hastanesi’nde yaşanan personel sorununa da değinen Başkan Keskin, açıklamasına şu cümlelerle devam etti:

“Düzce Devlet Hastane’mizi zaman zaman ziyaret ediyoruz. Hem acil servisteki hem de yataklı servislerdeki eksiklikleri biz Sağlık Bakanlığımızla eş güdümlü olarak bir çalışma yürütüyoruz. Yaklaşık bir buçuk iki aydır bu çalışmayı yaptık. İnşallah 7-8 gün içerisinde 50 doktor ve hemşiremiz gelmiş olacak. Bu personeller geldikten sonra hastanede sağlık adına bir problem kalmamış olacak. Bunu da Düzceli hemşerilerimize buradan müjdelemiş olalım.”

“Hiçbir köyümüzü asfaltsız bırakmayacağız”
Keskin, son olarak yapılan asfalt çalışmalarına değinerek sözlerini şu cümlelerle sonlandırdı:


“Asfalt konusunda hem Düzce Belediyesi hem de İl Özel İdaremiz çalışmalar yapıyor. Özel idare çalışanları, İl Genel Meclisi üyeleri, milletvekilleri ve valimizle ciddi çalışmalar yaptık. Bu çalışmalar sonucunda asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah yıl sonuna kadar 200 kilometrelik asfaltlama çalışması yapılmış olacak. 30 kilometrelik bir yol ağımız kalacak. 2019 yılında inşallah hiçbir köyümüzü asfaltsız bırakmayacağız.”

Haber: M. AYDIN

banner844
Yorumlar (96)
küçük sanayi sitesi 3 yıl önce
Şehrin göbeğindeki sanayiyi asfaltladınızda köyler kaldı. mikrofondan atması kolay oluyor, seçimde geliyor ha gayret biraz asfaltlama yapın 5 yıl cepte...
vatandaş 81 3 yıl önce
nasılda yazıyor besbeliki seçimler için geziyosun sanım Reis vatandaşta isminiz yoksa aday olmassınız dedi ki vatandaşa ismini kaydetmeye çalışıyor. ama Sayın Keskin artık çok geç sanki şansınızı zorlamasınız mı?
esnaf 3 yıl önce
oncelikle siz hastanerden siyaseti baskısını kaldırın benim kac tane doktor arkadasım bu memleketten kacmak icin yer aradı ve gittiler yapmayın bari buralara siyaseti karıstırmayın yeter artık cekilin gidin insanlar eski halleriyle memnunlardı bu nasıl bi hizmet yazık degilmi verdigimiz oylara.
Düzce li 3 yıl önce
Sayın keskin nerde işi bozuk adam peşinizde bence siz ilk olarak aranızdaki aç takımına yol verin yiyici adamlarla sizede o gözle bakıyorlar etrafınız boş adam dolu
Ibrdhim Demir 3 yıl önce
Yeni Aynalı köyünün yolu yok sayın Keskin birde Yeni Aynalı köyüne gitseniz köyün yolu yok bundan ötesi varmı?
küçük sanayi sitesi 3 yıl önce
küçük sanayi sitesi 20 yıldır bekliyor, hangi belediye buraya altyapı ve asfalt yapacak? programınız varsa açıklayında bilelim. şeffaf olalım...
HADİ YAAA 3 yıl önce
DERSİNKİ MEMLEKETİ 17 SENEDİR CHP YÖNETİYODU SANKİ YEREL SEÇİM +GEÇİM
Düzceli 3 yıl önce
Halkın aklı keskindir. Keskin kararlar verir düzce halkı . Keskin laflar işe yaramaz bir yeeinizi keser sonra
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın