banner851

banner955

KESKİN’ GÜMÜŞOVA’NIN 18 KÖYÜNÜ GEZDİ

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti Gümüşova’nın bütün köylerini gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Düzenlenen programda köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Keskin sıkıntı ve talepleri yerinde tespit etti.

Siyaset 11.08.2022, 12:10 12.08.2022, 10:57
879

Düzenlenen Gümüşova ilçe ziyaretine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Gümüşova İlçe Başkanı Özgür Ören, İl Genel Meclis Başkan Vekili Fazlı Koç ile İl Genel Meclis Üyesi, Necmi Kurt ve partililer katıldı.

Dereköy’ünde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, “Bugün Gümüşova’dayız. Gümüşova İlçe teşkilatımızla beraber, Sayın Milletvekilimiz Fahri Çakır’ la beraber köylerimizi geziyoruz. 81 ilde olduğu gibi Cumhurbaşkanımızın talimatıyla milletvekillerimiz, teşkilatlarımızla beraber köylerdeyiz.

Derdimiz var bu dert milletimizin derdi. Bu dert çoluk çocuğumuzun gelecek derdidir. Bu dert önümüze tuzak kuranların önünde dimdik durma derdidir. Derdimiz var. Sırtımızda küfemiz var. Biz siyasetimizi bunun üzerine oturtuyoruz.

AK PARTİ 21 YAŞINDA

Biz sadece sıradan bir siyasi davranış ya da siyasi bir parti değiliz. Bu milletin kurduğu önümüzde 14 Ağustos partimizin kuruluş yıl dönemi var. Bu milletin kurduğu, bu milletin bütün beklentilerinin karşılandığı Sayın cumhurbaşkanımızın da önderliğinde AK Partimiz 21 yaşını bitirip 22 yaşına girecek.

Bu çok önemli bir tarih! Türk siyasi tarihinin kırılma noktasıdır AK Partinin kurulduğu tarih. Milleti iktidara taşıyan bir dönüm noktasıdır. Biz 21 yıl içerisinde bu milletimizle beraber, verdikleri oylarla Cumhurbaşkanımıza destekleriyle ne badireler atlattık.

“DARBE GİRİŞİMLERİNİ BERABER ATLATTIK”

Ne darbe girişimlerini onlarla beraber engelledik. Şuanda da inşallah bütün Dünya’da işte biz buradayız. Adaletin temsilcisiyiz. Bu millet bütün zülüm gören hakların bir göz bebeği gibi beklenti içerisinde gelmişse işte buradaki teyzelerimizin, annelerimizin, kadınlarımızın, erkeklerimizin ve tüm vatandaşlarımızın Cumhurbaşkanına ve AK Partiye olan desteği sayesindedir.

Ben başta Muhtarımız olmak üzere bu köyde bizi kalbiyle karşılayan ve ilgiyle bizi dinleyen tüm bu köy sakinlerine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

ÇAKIR : “SIKILMADIK EL GİDİLMEDİK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

Sıkılmadık el gidilmedik kapı bırakmayacaklarını belirten, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, “Bugün Gümüşova’dayız.  Gümüşova’nın 18 köyü içerisinde örnek köylerinden bir tanesi olan Dereköy’deyiz.

Değerli muhtarımız, burada bulunan iş zamanı bizleri yalnız bırakmayan fındık zamanı son derece telaşenin olduğu bugün bizleri karşılayan başta muhtarımıza ve yanındaki arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Biz programımız gereği Cumhurbaşkanımızın talimatıyla köylerimize gidip sıkmadık el çalmadık kapı bırakmamak niyetindeyiz. Allah nasip ederse bu programlara devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (8)
Adnan 2 ay önce
Hizmet için değil halkı kandırmak için uğraşın siz.
Hüseyin 2 ay önce
Vatandaş artık boş vaatleri yemiyor evde tencereye bakıyor çepine bakıyor pazardaki fiyatlara bakıyor
hakan 2 ay önce
hepsi tmm bütün oylar akp ye garantilediniz şimdi...
Düzceli 2 ay önce
Sayın Başkan Düzce’nin bütün köyleri size oy verecek hiç kimse ekonomik sıkıntı yaşamıyor çarşı pazarda markete fiyatlar normal herşey yolunda insanların alım gücü yerinde işler tıkırında gidiyor siz sıkılmadık el bırakmayın çarşı pazarda markete hayat pahalılığını biz yaşıyoruz siz nerde yaşıyorsunuz çarşı pazar market yolunu unutuk siz sıkılmadık el bırakmadık diyorsunuz
Düzceli Vatandaş 2 ay önce
Halkı kandırmaya devam
cash81 2 ay önce
gezin korumaz bezin
Gümüşovalı 2 ay önce
5 sene sonra tekrar bekleriz.
gümüşovalıya 2 ay önce
neyin eksik.gümüşovanın ot bitmeyen yerleri fabrika dolduğu için mi pişmansın.kahvelerden çıkmayanlara iş sahası açıldığı için mi pişmansın.
21
parçalı bulutlu