banner851

banner955

KESKİN: “İKTİDARIN GÜCÜNÜ HİSSETTİRECEĞİZ”

2023 seçimleri öncesinde köy ziyaretlerine hız veren AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, yöneticileri ile birlikte bu kez Cumayeri ilçesine çıkartma yaptı. Cumayeri ilçesine bağlı köyleri ziyaret eden Keskin ve heyeti sorunları yerinde inceledi. Köylerde karşılaştığı sorunları not alan Keskin, “İktidarın gücünü Düzce’mizde, Cumayeri’mizde, bu köylerimizde hissettirmek istiyoruz” dedi.

Siyaset 25.06.2022, 09:30
1352
KESKİN: “İKTİDARIN GÜCÜNÜ HİSSETTİRECEĞİZ”
banner986

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ile beraberindeki AK Parti heyeti Düzce’nin ilçelerini gezmeye devam ediyor.

Başkan Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti, bu hafta Cumayeri’nin köylerini gezdi. Yapılan ziyaretlere köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya gelen Keskin, vatandaşların talepleri ile birçok konuda istişarelerde bulundu.

Düzenlenen ilçe ve köy ziyaretlerine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumayeri İlçe Başkanı Necdet Keleş, Gümüşova ilçe Başkanı Özgür Ören, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Şaban Arsalan, Cumayeri İlçe Kadın Kolları Başkanı Merve Bıçak ile ilçe teşkilatı katıldı.

AK Parti İl Başkan Mustafa Keskin, Çeliklere Köyü Camii’nde kılınan cuma namazının ardından yaptığı konuşmasında “Düzce’mizin en güzel ilçelerinden biri olan Cumayeri’nin Çelikdere Köyü’ndeyiz. Bu cuma günü Cuma namazını kılmak buraya nasip oldu. Burası tam Sakarya ilinin yanında Cumayeri’nin en tepesinde olan bir köy. İlk olarak muhtarıma teşekkür ediyorum. Burada yaşayan insanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizleri bağırlarına bastılar. İl Genel Meclis Başkanım, İlçe Başkanım, İlçe Kadın Kolları Başkanım ve teşkilatımızla beraber, bir çayın, bir muhabbettin zevkine vardık. Burada da inşallah Çelikdere Köyü’nün bu dönemde 3 buçuk kilometre civarında bu yolunu yapacağız. Peşinden bu hizmetler devam edecek İktidarın gücünü Düzce’mizde, Cumayeri’mizde bu köylerimizde hissettirmek istiyoruz. Bunun için çalışıyoruz. Özellikle bu sene su projeleri, yol projeleri, çocuk oyun parkları bunların hepsini yapacağız. Özellikle Kurban Bayramımdan sonra Özel İdaremiz büyük bir tempoyla bu hizmetleri yapacak. Ben hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah hayırlara vesile olur. Allah herkese sağlık sıhhat versin. Bundan sonra da Avlayan Köyüne gideceğiz. Dokuzdeğirmen Köyüne gideceğiz. Bir takım köy ziyaretleri yapacağız. Cumayeri merkezinde Belediye Başkanımızla bir araya geleceğiz. Onun projelerini de gözden geçirme imkânı bulacağız. AK Parti İl Teşkilatı olarak Cumayeri Belediyesi ve diğer ilçe belediyelerinin bakanlıklardaki projelerini yakinen takip ediyoruz. Dolayısıyla buraya gelmişken hem görme fırsatı olacak ve böylelikle bu ziyareti tamamlamış olacağız. Çelikdere Köyünden, başta köy halkına, muhtarımıza, Cumayeri ilçemize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar (7)
Akpli 2 ay önce
Evet iktidarın gücünü hissediyoruz. Mesela mazot 30TL oldu. Akçakoca’ya 150 tl’ye gidip dönüyoruz. Hayaldi gerçek oldu. Zam yağmurları gücünüzü gösteriyor !
Harbici 2 ay önce
SAKIN GEÇ KALMA ERKEN HİSSETTİRRRRRRRRRRRRRRRRR
Cash81 2 ay önce
Bay bay hepiniz
Eski Düzceli 2 ay önce
Bunlarda Doğuştan Utanma Duygusu eksikliği var. Bunların yaptıkları siyaset falan değil yüzsüzlüğün bu kadarına artık diyecek birşey bulamıyorum. Seçim yaklaşıyor illaki bir yerlerde oy istemek için geldiğinizde karşılaşacağız yüzünüze karşı iki laf söyleyeceğim hiç darılma gücenme yok .
Esentepeli 2 ay önce
Doğru söyledin sayin keskin ,gelen zam yağmurları sayesinde güçünüzü his ediyoruz millet olarak
Metin 2 ay önce
iktidar gidiyor bu secimde hayal kurmaya devam edin
Düzceli Vatandaş 2 ay önce
İktidarın gücünü ekonomide hissettirin çıkartma yaparak değil
21
açık