banner851

banner955

KESKİN İLE KENETLENDİLER

Mustafa Keskin'in il başkanlığı koltuğuna oturması ile birlikte AK Parti'de yeni bir dönem başladı. Gönül verdiği partisinden yönetimdeki sıkıntılar yüzünden uzak kalanlar, Keskin'in 'Düzce için kenetlenelim' çağrısını geri çevirmedi. Böylelikle, AK Parti'deki küskünler yuvaya bir bir geri dönmeye başladı.

Siyaset 05.02.2019, 14:32 06.02.2019, 15:19
3377

Parti tabanından gelen 'Değişim' baskısına kulak tıkamayan AK Parti Genel Merkezi, milletvekilleri ve teşkilatlarla yaptığı istişareler sonucunda Düzce'de il yönetiminde görev değişikliği kararı aldı.

Bir Keskin kalktı, başka Keskin oturdu

Bu doğrultuda görevi bırakması tebliğ edilen eski İl Başkanı Hikmet Keskin, 4 yıldır oturduğu koltuktan kalktı. Çok geçmeden AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Düzce'deki en üst temsilcisi konumunda olan il başkanlığı görevine adı çokça konuşulan Mustafa Keskin getirildi.

Emektarlardaki buzları eritti

Ankara'dan gelip ayağının tozuyla düzenlediği ilk basın toplantısında Keskin'in kuvvetle altını çizdiği nokta 'ahde vefa' oldu. Yönetimde, birebir ilişkinlerinde, istişarelerde, alınacak kararlarda yani partiyle ilgili her konuda geçmişin izlerinin olacağını vurgulayan Keskin'in bu yaklaşımı, daha önce partiye bile uğramayan emektarlardaki buzları eritti.

Keskin'in getirdiği yeni soluğu benimsediler

Partisine gönülden bağlı olan ancak yönetimdeki sıkıntılar yüzünden ne seçim çalışmalarında ne de etkinliklerde boy göstermeyen çoğu dava adamı, Keskin'in getirdiği yeni soluğu benimsedi. 'Geçmişte yaşananlara sünger çekelim, Düzce'miz için el ele verelim' çağrısına kulak tıkamadı.

Yuvaya dönüş başladı

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü'nün ziyaretleri ile gönülleri okşanan ve ardından göreve gelen Mustafa Keskin'in de benzer yaklaşımda bulunması ile Düzce'de yeni bir dönemin başladığına ikna olan emektar partililer şu günlerde tekrar partisinin yolunu tutmaya başladı.

Bayram'dan 'Yanınızdayım' ziyareti

Bu durum AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin'e yapılan 'Hayırlı olsun' ziyaretleri ile de gözler önüne serildi. Düzce eski Belediye Başkanı İsmail Bayram uzun bir aradan sonra Keskin'e gerçekleştirdiği ziyaretle 'Yanınızdayım' mesajı verdi.

Hem hazırladığı yönetim listesi hem de icraatları ile tüm kesimleri kucaklamakta kararlı olan Keskin'in 31 Mart'ta gerçekleşecek seçimler öncesi attığı bu önemli adımların partiye olumlu yansıyacağı konuşuluyor.

Haber: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (22)
Ak partili 4 yıl önce
Son dönem il ve ilçe yönetimleri ak partilileri kusturduler...yok saydılar....kibir ile yukarıdan baktılar...bu partiye hizmet edenleri sende kimsin dediler.saadet partisine git siz refahcisiniz dediler...mahalle başkanları küsturuldu.yazik
Keskinler 4 yıl önce
İsmail bayramın Ömer küçüke oy vereceğini bilmesem inanacağım :)
eski ak partilii 4 yıl önce
bu haberde küskünler değil de fevai bey yandaşları desek daha dogru olur du bence.. fevai beyın adamı geldi tüm yandaşları doldu parti içine.. isa eser, mustafa terzi, saydam, durmuş arslan...
Avni Karadeniz 4 yıl önce
Biz büyük bir aileyiz.. Küsmeler darılmalar olur ama geçicidir. Sayın başkanımız Mustafa bey toparlayıcı ve tevazü sahibidir. İsmail başkanımızda gönüllere girmiştir. Bir elin nesi var iki elin sesi var. Allahım birliğimizi bozmasın yola devam
Vatandaş 4 yıl önce
Keşke İsmail bayram düzce belediye başkanı olsaydı
RTE 4 yıl önce
Bu trenden inen bir daha binemez...RTE
Düzceli 4 yıl önce
İl özel idaresi genel sekreterliğine çevre şehircilikte bulunan yirmi yıla yakın devletin kurumlarında müdürlük yapan Sami ÖZTÜRK değerlendirilsin isterim.
Belediyeci 4 yıl önce
Sn İsmail BAYRAM ve sn KESKİN ikiside dürüst çalışkan ororiter adam gibi adam.Düzceye hayırlı olsun.sn Bayramı Sn Bakan yanına alırsa Düzce ve Belediye kazanır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık