banner851

banner955

KESKİN KANDEMİR’E YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ

AK Parti İl Başkanları Toplantısı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında, Koronavirüs tedbirleri kapsamında telekonferans yolu ile gerçekleştirildi. Telekonferans yolu ile toplantıya katılan AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Kandemir’e ilçe kongreleri ve Düzce’de yürütülen çalışmalar ile ilgili bilgi verdi.

Siyaset 20.09.2020, 13:55 20.09.2020, 14:09
20975
KESKİN KANDEMİR’E YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALAR İLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ
banner1032

Tüm dünyada etkisini sürdüren Covid – 19 Pandemisi nedeniyle telekonferans yolu ile yapılan AK Parti İl Başkanları toplantıları devam ediyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir başkanlığında düzenlenen AK Parti İl Başkanları toplantısına AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’de katılım sağladı.

Toplantıda Kandemir’e ilçelerdeki kongre süreci ve pandemi döneminde Düzce’de yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi veren Keskin, aynı zamanda Düzce’de baş gösteren sorunları çözmek için çalıştıklarını söyledi.

Düzce’nin sorunlarının çözümüne yönelik AK Parti Genel Merkezinden gördükleri destek nedeniyle Kandemir’e teşekkür eden Keskin, “Her talebimiz Genel Merkezimiz ve ilgili Bakanlıklar ile kurumlar tarafından geri çevrilmeksizin yerine getiriliyor. Düzce’de Milletvekillerimiz ve Belediye Başkanlarımız Düzce’de yaşanan sorunlar, yatırımlar ve yeni projeler ile ilgili yoğun bir çalışma sergiliyor” dedi. 

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Türkiye vatandaşı 2 yıl önce
Ulan o.cocuklari hiç Allah korkusu yokmu sizde insanların Kur'an'ı Kerim'den başka ne işleri var çocuklarınıza Allah kelimesini öğretmekten aciz insanlar etmiştir şikayeti onların adında Türkiye de duyarlı vatandaş deniyor tüküreyim sizin gibilere
Talebe antalyada 2 yıl önce
Bizi bilmeyen ancak laf atar o laf atanlar birgun gelsin yurda birgun bizle kalsın bakalım napıyoz merak eden gele bilir
Samsun metin 2 yıl önce
Şikâyet eden yada edenler, Cehennemden yer beğensin. Biz çocuklarımızı sizin kadar mı düşünüyoruz. Ben Samsun da oturuyorum. Okula gidemeyen çocuklar mahallede çete oldular, Yaşlıların kapılarına vurup vurup kaçıyorlar. Kapılara camlara top atıyorlar. Okulları bir an önce açın, Bu çocuklar birer serseri olarak büyüyecekler. Kimse çocuğuna söz geçiremiyor. Evde olarlarda nette oyun oynuyorlar. Hemde akıllarını yok edecek şekilde.
Neriman 2 yıl önce
Hastalığa ve taciz diğer yapılan pislikler rağmen insanlar çocuklarını buralara atıyorlar ya pes pes doğrusu
14
kapalı