banner851

banner955

KESKİN VE YÖNETİMİ HIZLI BAŞLADI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oluruyla bir süre önce AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevine getirilen Mustafa Keskin, ilçe ziyaretlerine başladı. İlk olarak Gümüşova, Cumayeri ve Çilimli'de seçmenle bir araya gelen Keskin, daha önce açıkladığı üzere yapılacak değerlendirme sonucu "ya devam ya tamam denilecek" teşkilatlara yönelik de incelemelerde bulundu.

Siyaset 05.02.2019, 12:31 05.02.2019, 17:17
1207

AK Parti'nin yeni yönetimi hem görev yeni gelmeleri hem de seçim çalışmaları kapsamında ilçelerde temaslara başladı.

İlçe yönetimleri inceleniyor

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gümüşova, Cumayeri ve Çilimli'yi ziyaret etti. Kaynaşlı yönetiminin istifa etmesi, Gölyaka ilçe başkanının ise buradaki Belediye Başkan Adayı Yakup Demircan ile olan akrabalık ilişkisi nedeniyle görevi bırakması sonunu iki ilçede yeniden yapılanmaya gidileceği bilinirken, diğer ilçelerdeki teşkilatlara yönelik durum değerlendirmesi de Keskin ve ekibinin ziyaretleri ile başlamış oldu.

İl Başkanı Keskin, ziyaretler kapsamında teşkilatlar ile bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantılarda ilçe ana kademe, ilçe kadın kolları, ilçe gençlik kolları ve ilçe belediye başkanları da hazır bulundu.

"Gönüllere girmeye devam edeceğiz"

Keskin, ilçe teşkilatlarında yapılan toplantılardan sonra esnaf ziyaretlerini de ihmal etmeyerek vatandaşlarla sohbet ederek desteklerini istedi. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin seçmenle buluşmasında, "Vatandaşlarımızın bu ilgisini boşa çıkarmayacağız gönüllere girmeye devam edeceğiz." diyerek halkın yoğun ilgisinden dolayı memnuniyetini ifade etti.

MHP Cumayeri İlçe Seçim Bürosu'nu da ziyaret ettiler

Öte yandan İl Başkanı Keskin ve beraberindekiler, ittifak ortağı Milliyetçi Hareket Partisi'nin Cumayeri İlçe Seçim Bürosu'nu da ziyaret ederek MHP Cumayeri İlçe Başkanı Özcan Orhan ve ilçe yönetimi ile sohbet etti.

"10-0 yapıp tüm belediyeleri alacağız"

Tek tek ilçeleri ziyaret eden Keskin, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi'ne doğru gidiyoruz. Gayretle, gönüllere girerek, kimseyi kırmadan, vatandaşlarımız ile iç içe olarak, seçimden alnımızın akı ile çıkıp Düzce’de AK Parti 10-0 yapıp tüm belediyeleri alacağız.’’ ifadelerini kullandı.

Haber: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (7)
Ya 4 yıl önce
10 mu sanmam
cumayerı 4 yıl önce
10 sıfır derken rakıbın kalacısını satınmı aldınız 2014 secımlerı gıbı
Ahmet 4 yıl önce
Ne 10 0 mi bir doktora gorunmek lazim
ne 10-0'ı 4 yıl önce
o iş bitti,vatandaş hizmet almıyorsa oy vermicek artık.cumayeri-gölyaka-kaynaşlı-beyköy ve düzce mhp nin olucak.
YILLARDIR OTURUYORLAR 4 yıl önce
GÖLYAKA KADIN KOLLARINI DA İYİ İNCELEYİN, PARTİMİZ İÇİN Mİ YOKSA KENDİLERİ İÇİN Mİ ÇALIŞIYORLAR. TÜM İLÇELERDE YENİDEN YAPILANMA İÇİN DEĞİŞİM ŞART
Düzceli 4 yıl önce
İşte bu...
Eski akp 4 yıl önce
Torpille alınıp kadro verılenler arastırılsın beledıyeden baslayın beledıye şöförlerine bakın sicili bozuk suç dosyası kabarık olanların ne işi var milleti emanet edıosunuz ak kara ayrılsın
22
açık