banner851

banner955

KESKİN YAYLA VE KABALAK’TA SORUNLARI DİNLEDİ

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin öncülüğünde, AK Parti İl Teşkilatı köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Siyaset 03.03.2022, 11:45 03.03.2022, 17:56
761
banner1032

AK Parti heyeti bu hafta Merkeze bağlı Yayla ve Kabalak köylerini ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ve Parti üyeleri katıldı.

Ziyaretlerde konuşan Başkan Keskin, “Köy ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Bu kapsamada bu hafta Yayla ve Kabalak köylerine gelerek sizlerle beraber olma fırsatı bulduk. Gittiğimiz her köyde eksiklikleri yerinde görme, duyma fırsatı buluyoruz. Düzce’de bir köye bir yatırım gelecekse bunu şuan da AK Parti yapar. Yapılmıyorsa da AK Parti yapmıyor. Köylerimize bir yatırım yapılacaksa da AK Parti yapacak. Kaldırıp yerine başka bir şey koyamayız. Bir muhtarın gücü yetmez yol yaptırmaya. Geçen sene 1 km asfalt 500 bin TL civarındaydı. Şimdi ne kadar olacak bilemiyoruz. Muhtarımızın burada yapacağı bu işlerin takibini yapmak, Ben de böyle yapıyorum.  2022, 2023 ve 2024 yılarında biz Düzce’nin köylerinde yolu olmayan, suyu olmayan köy bırakmayacağız. Köylerinde daha yaşanır hale gelmesi için biz çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizi misafir eden Yayla ve Kabalak köyü vatandaşlarımıza ve muhtarlarımıza teşekkür ederim” şeklindeki konuştu.

Yorumlar (8)
Ahmet 8 ay önce
Fotoğraftakilerin yarısı o köyden değil şimdi de taşıma köylü sistemine geçtiler herhalde
YAVUZ0881 8 ay önce
Oranın sığırı büyük başı meşhurdur tabi rahat şekilde oy isterler
Vatandaş 8 ay önce
Sandıkta hezimete uğrayacaksın Akp.Şehirlerden artık oy moy alamayacağını biliyorsunuz .Köyler kaldı bir umut tabi.Algı yapıp köylerden oy toplayacağını zannediyorsunuz.Köyde yaşayan kardeşlerim bunlara oy vermeyin.Ülke kurtulacak oy vermezseniz.
Hasan 8 ay önce
Parke taş lazuuummm mi...
iyiler 8 ay önce
Halka yardım eden herkesten Allah razı olsun. Evet ihtiyaç vara parke taşı gönderilecektir.
Madur 8 ay önce
Çok merak ediyorum benzin mazot ,otogaz ,doğal gaz ve elektirik zamlarını koydekilere nasıl izah ediyolar
Belediyeci 8 ay önce
Söylenen yalana inanan her bir fert salaktır.
kabalaklı 8 ay önce
izah etmek için yalan konuşmak gerekir. Utanmadan yalan konuşuyorlar.
16
kapalı