banner851

banner614

KESKİN YEREL SEÇİMLER İÇİN SAHAYA İNDİ

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, yaptığı yazılı basın açıklaması ile 2019 yılının Mart ayında yapılacak yerel seçimlerin startını verdi. Keskin açıklamasında seçimlere kadar sahada olacaklarını kaydederek tüm belediye başkanlıklarını da alacakları iddiasında bulundu. Ancak AK Parti’nin henüz belediye başkan adayını göstermemiş olması dikkatlerden kaçmadı.

banner619
Siyaset 26.07.2018, 16:39 26.07.2018, 19:03
4191

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 2019 yılının Mart ayında yapılacak seçimler için hazırlıklara başladıklarını bugün yaptığı yazılı basın açıklaması ile duyurdu.

Keskin, her gün sahada olacaklarının mesajını verdiği açıklamada yerel seçimlerde “Düzce’deki tüm belediyeleri alacağız” iddiasında da bulundu. Keskin’in yaptığı bu açıklamaya karşın yerel seçimler için AK Parti’nin henüz bir aday göstermediği de dikkatlerden kaçmadı.

Tüm ilçe ve belde teşkilatları ile birlikte yerel seçimlere hazırlandıklarını kaydeden AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Tüm ilçe ve belde teşkilatlarımız ile birlikte yerel seçimlere hazırlanıyoruz. 24 Haziran seçimlerinde nerede yanlış yaptığımızı konuştuk, istişare ettik. Tüm teşkilatımız ve milletvekillerimiz ile yerel seçim hazırlıklarına başladık. Yerel seçimlere 8-9 aylık bir süreç kaldı. Çalışmalarımıza şimdiden başladık. Önümüzdeki süreç boyunca tüm ilçe ve belde teşkilatlarımız, belediye başkanlarımız ve milletvekillerimiz ile kapı kapı gezeceğiz. Her gün sahada olacağız ve yerel seçimlerde rekor bir oy oranına ulaşacağız. Hedefimiz yeniden Düzce'de ki tüm belediyeleri kazanmak.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (116)
serkan 3 yıl önce
sayın keskin keşke seçimlerde de bole erken sahaya inip çalışmalarda bulunsaydınız..bakanı yediniz ekip olarak hala görevdesiniz..demekki bu uyarıyı parti üst yönetim görmemiş sıkıntı yok yerelde gösterirler...
İhsan 3 yıl önce
İnşallah hizmet verebilecek birisini seçersiniz. Çarşıda esnaf kaldırımı işgal etmiş artık yolları duba tahta lastikle parselliyor halkla kavga ediyor orası bana ait diye. Kaç kez şikayet ettik hiç bir gelişme Yok. Sahipsizmi bu belediye?
AKP li Siyasilere 3 yıl önce
Hiç mi utanmanız sıkılmanız kalmadı sizlerin. Yahu bir gitmeyi öğrenin , istifa etmeyi öğrenin, kenara çekilmeyi bilin artık. Yahu bir aynaya bakın ve kendinizle konuşun.
yetti artık yetti sizlerden bıktık arkadaş BIKTTTTIIIIK artık gidin.
vatandaşşş 3 yıl önce
sürekli aynı yüzler görmekten millet olarak çok sıkıldık evirip çevirip aynı kişileri çıkarmayın vekil ol olmadı başkan ol biz düzceyi güzel görmek istiyoruz yolsuzlukla cebini dolduranları değil Düzce me artık nefes aldırın
Ayhan aliruk 3 yıl önce
Bitmedi mi bu koltuk ..hep aynı kişiler..sadece birbirlerini temsil ağarlamalar yapılıyor...Ben hiç bir gelişim göremedim hep aynı şehir 12 Kasım 1999 da Düzce ne ise 27 Temmuz 2018 de de o... il yapılacağına ilçe kalsaydı daha mütevaziydi..çünkü gene ilçe görünümünden öteye gidememiş...
Vatandaş 3 yıl önce
Suanki başkan ve yönetimi devam etsin
vatandas 3 yıl önce
hikmet omasinda kimolursa olsun
BİTİRDİNİZ AKPYİ DEVAM ED 3 yıl önce
ne öner şeni be kamı yapıyorsunuz. ne hikmet, ne fevai, ne kaşıkoğlu nede eski herhangi bir siyasetçi asla girmesin. yoksa akp bu kez gerçekten biticek, yeni siyasetçi yokmu koskoca düzcede, hep fırıldakların ismi geçiyor bu ne ya.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın