banner851

banner614

KESKİN’DEN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETLERİ

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, partisinin seçimi kazandığı ilçe ve belde belediyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Keskin başkanları tebrik ederken, AK Parti’ye desteklerinden ötürü vatandaşlara da teşekkür etti.

banner619
Siyaset 03.05.2019, 12:22 03.05.2019, 18:11
721

Yerel seçim sürecinde olduğu gibi seçimlerden sonra da sık sık ilçelere giderek partililer ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bu kez başkanları tebrik için ilçe ve beldelerin yolunu tuttu.Keskin, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi sonrasında ilçe ve belde belediye başkanlarını ziyaret ederek teşekkür ve hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.Keskin, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.Ziyaretlerinde halkla bir araya gelmeyi de ihmal etmeyen İl Başkanı Keskin, seçimlerde yine kendilerini 1. parti yapmaları dolayısıyla vatandaşlara teşekkür etti.

Haber: C. ÜSTÜNER
 

banner844
Yorumlar (1)
partili 2 yıl önce
sayın başkan mustafa terzi denen şahsın bu karede ne işi var kaşıkoğlu döneminin arkadan vuranların başını çeken zat bu değilmiydi kaşıkoğlunun muhbiri bu değilmiydi bu adam ak kadrolara ebedi yakışmıyor kendisini düzce sevmiyor daha yazayımmı sayın başkan