banner851

banner955

KESKİN’DEN TSO SEÇİMLERİ AÇIKLAMASI

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet keskin, şahsının Düzce Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde tarafmış gibi gösterme hayretinde olan kesimler olduğunu savunarak, “Tüm AK Parti Düzce ailesinin bu seçimlere müdahil olması söz konusu değildir” açıklamasında bulundu.

Siyaset 02.03.2018, 17:50 02.03.2018, 19:16
1613

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin yaklaşan Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) seçimlerine taraf olduğunu iddia eden kesimler olduğu iddialarına ilişkin yazılı bir basın açıklaması yaptı.

“AK Parti Düzce ailesinin bu seçimlere müdahil olması söz konusu değildir”
Keskin şu ifadelerde bulundu:

“Son zamanlarda yaklaşmakta olan Düzce Ticaret Odası seçimleri nedeniyle farklı ortamlarda AK Parti İl Başkanı olarak şahsımı seçimlerde sanki tarafmış gibi gösterme gayretleri görüyor ve üzülerek izliyorum. Seçimlerin gündeme geldiği her ortamda ben ve arkadaşlarım oda seçimlerinin tarafı olmadığımızı anlatmamıza rağmen, ısrarla AK Parti'yi tarafmış gibi göstermeye çalışıyorlar. Bu nedenle bu konudaki görüşlerimizi bir kez daha ve bütün Düzce kamuoyu ile paylaşma gereği duydum.

2015 yılından itibaren milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ve belediye başkanlarımız ile birlikte ilimize en iyi hizmeti yapmak için çaba sarf ediyor, Ankara’da temaslarımızla birçok yatırımı getirmiş bulunuyoruz. Düzce’miz için önemli kurumlardan biri olan Ticaret ve Sanayi Odası da özellikle yatırımların gelmesinde ve devam etmesinde başat görevi vardır. İşadamlarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın ve bizlerin tek gayesi ilimizin gelir ve refah seviyesini yükseltmektir. Bu gaye çerçevesinde, Düzce TSO’nun seçimlerinin demokratik bir ortamda, en çok ve en iyi hizmeti verebilecek işadamlarımızdan oluşması tek isteğimizdir. Dolayısıyla, tek amacı hizmet etmek olan şahsım ve tüm AK Parti Düzce ailesinin bu seçimlere müdahil olması söz konusu değildir ve bundan sonra da olmayacaktır.”

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (16)
Tso üye 5 yıl önce
Hiç merak etmeyin üyeler oy kullanır sonuç belli olur iş adamı işini bilir Kime oy vereceğini bilir rahat olun
Hakki 5 yıl önce
Fahri başkan kazanır
CEKET BÜYÜK 5 yıl önce
İl başkanı basın açıklaması için foto verse çok büyük eleştiri alıyor özellikle bu dikkatimi çekmekte.ceket büyük geliyor halkın sempatisini kazanamamış birinin burada tutulması nasıl bir şeydir
müdahil 5 yıl önce
Parti müdahil değil evet Yönetim kurulunun yarısı ticaret odasına aday
Carşı Esnafı 5 yıl önce
Hikmet Başkan olması gerekeni yaptın. Kazanan düzce olsun. Benim gönlümden Cemal Aksan geçiyor. Başarılı ve dürust bir kardesimiz. Ekibide aynı onun gibi Nuri ve Bülent kardeşlerimizde hem işinde basarili hemde adam gibi adamlar.
İnanmam ki 5 yıl önce
Başkan boşuna atma inanmam ahmet beyi desteklediyini herkes biliyo
Değişim sart 5 yıl önce
Değişim sart. Eskiler biraz mola versinler Genç Vizyon sahibi yeni yüzler gelsin pırlanta gibi iş adamları var bizim grupta değil ama ben yine de Cemal aksan destekliyorum grubumda onu oy verecek liste kimlerse oyum onlara
Eski Sanayi Esnafi 5 yıl önce
Yıllardır odada olup hiçbir icraat yapmayan komsularim. Bizim Oyumuz Cemal Aksana. Gecen dönem parti sizi destekliyor diye vermedik 4 oyla kaybetti ama bu sefer oylar onun en az 30 oy fark olmassa adimi degistiririm.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu