banner851

banner955

KESKİN’DEN TSO SEÇİMLERİ AÇIKLAMASI

Yaşlılar Haftası olması dolayısıyla parti binasında bir basın açıklaması yapan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, “TSO seçimlerine müdahil oluyor” iddialarına da açıklık getirdi. Oda bünyesinde 3 ayrı grubun bulunduğunu ve gruplaşmayı ortadan kaldırmak adına tek çatı altında toplanmalarını istediklerini kaydeden Keskin, “Bazı kesimler bizi yanlış anladı, seçimlere kesinlikle müdahil olmayı düşünmüyoruz” dedi.

Siyaset 19.03.2018, 12:15 19.03.2018, 19:00
1547
banner1032

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin 18-24 Mart tarihleri arası Yaşlılar Haftası olması dolayısıyla parti binasında bir basın toplantısı düzenledi.
Parti Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte basının karşısına geçen Keskin, 1 Nisan’da yapılması planlanan TSO seçimlerine kendisinin de müdahil olduğu iddialarına açıklık getirdi.

“Bizi yanlış anladılar”
Keskin,
“2017 Kasım ayında yapılması düşünülen TSO seçimleri bazı nedenlerden dolayı önümüzdeki nisan ayına ertelendi. Biz o dönemde müdahil olacağımızı söyledik. Fakat müdahil olmak şöyleydi, TSO bünyesinde ne yazık ki gruplaşmalar mevcut. Oda bünyesinde 3 ayrı grup bulunuyor. Biz de bu gruplaşmayı engellemek ve birlikteliği sağlamak için tek çatı altında toplanmalarını istedik. Fakat bazı kesimler bizi yanlış anlayarak bizi taraflı olmakla suçladı. Biz de bugünden sonra çok önemli bir şey olmazsa ne kendim ne de parti bünyesinde seçimlere kesinlikle müdahil olmayı düşünmüyoruz” şeklinde konuştu.

“Yaşlıların evde maaş olmaları sağlandı”
Yaşlılar Haftası’na ilişkin yaptığı açıklamada ise Keskin, şu ifadelere yer verdi:

“Evde sağlık hizmetleri projemizle özellikle yaşlılarımızın yardıma koştuk. Huzurevlerimizi yeniledik ve yenilerini açarak yaşlılarımızın en iyi, en konforlu ortamlarda sıcak bir yuva özleminden uzak tutmadık. SGK ile PTT Genel Müdürlüğü arasında 2010 Şubat ayında yapılan protokol ile gelir/aylık alanların evlerinde ödeme yapılmasını talep etmeleri halinde, hiçbir şarta bağlı olmaksızın ve ücretsiz olarak ödeme günlerinde, bildirecekleri ikametgahlarında aylıklarını almaları sağlandı. Yaşlılar Koordinasyon Merkezimiz projelerle yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalar yapıyor. Bizler de hem bölgemizde hem de çevremizde yaşlılarımızı Sosyal İşler Başkanlığımız ile tespit ederek maddi ve manevi olarak yaşlılarımızın yanında oluyoruz.”

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (15)
duzceli 5 yıl önce
bunlarin bakişina bakarmisiniz gbt yapilsa iç dunyalari ortaya çikar al birine ver yansin otekine hepsi ayni yazik duzcemize yazik ankara gorecek 2019 seçimlerinde
YIĞILCA ESNAFI 5 yıl önce
YIĞILCADA KARIŞTINIZ GEREKLİ DERSİ ALDINIZ.
Kabalaklı 5 yıl önce
Bu sene o sene. Her grupta boğazdan olanlar kazanacak. Başkanda yönetimde kabalaktan çıkacak. Varsa gücü yeten çıksın ortaya. Boğazın Prensi geliyor. Bundan sonra tüm odalar bizim
nsm 5 yıl önce
yahu size ne tso secimlerinden? siyasetci olarak o ise karisinca oraya siyasetin girmeyecegini mi iddia ediyorsunuz? sizi zaten herkes yanlis anliyor. mesela fiskobirlige de burnunuzu sokup kökünü kazima basarisi(!) da size ait.
Hakan SEMİZ 5 yıl önce
Oda Başkanlığı veya Düzce Ticaret Odası Başkanlığı bir meslek midir. yoksa belli bir kısmın tessilciliği için kurulmuş bir oluşummudur? Meslek benim bildiğim para kazanılan, geçimini sağlamak için yaptığı sürekli iş tir.
İyi bilen 5 yıl önce
Ya sn başakan bırakın herkes işini yapsın siz siyasetinizi yapın bu neya nerdeyse mahalle copculerine bilem müdahil oldunuz ya
aleni 5 yıl önce
seçilecek başkanın adını söylememiş sadece yok canım ne müdahale etmiyor yanlış anlamayın hemen
Serdar 5 yıl önce
Düzce’de hiç bir şeye müdahil olmayın.Herkes işini kendisi halletsin daha hayırlısı olur....
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
kapalı