banner851

banner614

KESKİN’DEN VEKİLLERE BAŞARI TEMENNİSİ

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 24 Haziran Seçimleri’nin kesin sonuçlarının ardından yaptığı yazılı açıklamada, Düzceli Milletvekillerine hizmet yolunda başarı dileklerinde bulundu. Keskin ayrıca Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün yeni kabinede yer alacağına inandığını ve Cumhur İttifakının Bakan Özlü liderliğinde büyük işler başaracağını kaydetti.

banner619
Siyaset 05.07.2018, 11:37 05.07.2018, 17:37
1152

AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili seçimlerinin ardından kesin seçim sonuçlarının açıklanması sonrası yazılı bir basın açıklaması yaptı.  Oyların yeniden sayılması ve Yüksek Seçim Kurulu’nun kesin seçim sonuçlarını açıklanmasının ardından Keskin yaptığı değerlendirmede Düzce’ye hizmet etme yolunda Cumhur İttifakının Bakan Özlü liderliğinde büyük işler başaracağına inandığını kaydetti.

“İtirazlar hukuk kuralları çerçevesinde yapıldı”
Keskin yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Türkiye’nin her yerinde demokrasi şöleni halinde yaşanan seçimlerde Düzce’mizde de milletin iradesinin sandığa yansıması için hukuk kuralları içinde yapılan itirazların Genel Merkezimiz ile istişareler sonucunda yaptığımızı bir kez daha kamuoyu ile paylaşmakta fayda görüyorum.

“Vekillere hizmet yolunda başarılar diliyorum”
Bundan sonraki süreçte de yerel seçimlere çok iyi şekilde hazırlanacağız. Yeni sistem ile birlikte oluşacak kabinede Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk Özlü’nün de yeni kabine içinde olacağını düşünüyor ve inanıyoruz. Düzce’mize Bakanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte hizmet etme yolunda gayret ile çalışacağız. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde başta yüzde 52.6 oy oranı olarak milletin büyük teveccühünü alan Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Düzce Milletvekillerimiz Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz’a hizmet yolunda başarılar diliyor, tüm hemşerilerimize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.”

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (19)
Vatantaş 3 yıl önce
Seni de koltuk sevdası sarmış, Nere de o Eski Hikmet KESKİN? Nere de şimdiki Hikmet KESİN? hesabını vermeyeceğiniz işlere kalkışmayın! Kendini kaybetmişsin, söylenenlere kulak ver ve sirkelen kendine gel. Kendin ol kendin. Saygı yok, hoş görü yok. Nere de o eski Mütevazi Hikmet KESKİN? Saygı ve Sevgi göstermeniz için Zengin mi olmak gerekiyor?
Akpli 3 yıl önce
Reisin arkasındayım ama düzce teşkilatına oy vermedin mhp verdim oy kaybı yasandı niye halka kör sagır oldunuz torpillerden bıktı herkez haketmeye kadro verdınız
Book81 3 yıl önce
Yeter artik miadin doldu kemdi cikarin icin ittifaka nifak soktun duzcede cilimli cumayeei duzceye ne zaman gelecek bu vekiller soruyorum sana yerlestirdigin mudurler ve yoneticiler hepsi yabanci suyum isindi canim bye
murtaza 3 yıl önce
sorsan herkes akp den şikayetçi. alooo o Akp nin başında Erdoğan var ve p oyu benden mi aldı?
Serçe 3 yıl önce
Bükemiyeceğin eli öpüceksin
Düzceli 3 yıl önce
Keskin yaptığın entirigalar senide o koltukdan edecek keleşi yediğin gibi düzceli seni silecek siyasetten adamına göre muamele yapmaktan fakir fukara sokakta boş geziyor nasıl mebal aldın farkındamısın bilmel.
Hasan 3 yıl önce
Ayrica size her secimde en yuksek oy veren ilcenin saf ve temiz insanlarini yine yol yapildi bitti diyecekmisiniz kandiracakmisiniz 7 yil oldu Yeni dönemde yigilcaya yüksek okul aciliyor diye ayse kesir hanfendi gibi dalga gecicekmisiniz??
Yuri 3 yıl önce
Belediye başkan adayı olursa şaşırmam...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın