banner851

banner955

Kılıç ta Başkanlığı devraldı.

Beyköy Belediye Başkanlığını Milliyetçi Hareket Partisi'nden seçime girerek kazanan Osman Kılıç, bugün düzenlenen törenle görevini devraldı.

Siyaset 03.04.2009, 19:03
194
Kılıç ta Başkanlığı devraldı.
banner1032

Yerel seçimlerle birlikte Başkanlık koltuğu değişen bir bölgede Beyköy oldu. Seçimleri Milliyetçi Hareket Partisi'nden girerek kazanan Osman Kılıç, bugün düzenlenen programla görevi devraldı.

Düzenlenen programla Beyköy Eski Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, koltuğu Kılıç'a devretmeden önce yaptığı açıklamalarda Kılıç'a yeni görevinde başarılar diledi. Yılmaz, “Beyköy'ün gelişmesi için görevimizi yapmaya çalıştık. Bu bir seçim yarışıdır. Kazananın olduğu gibi kaybedenin de olabileceği bir yarıştı. Yerel seçimlerde görevi Osman Kılıç aldı ve bizde ona Başkanlık koltuğunu devrediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç'ta yaptığı açıklamalarda Beyköy'ün gelişmesi için çalışacağını söyledi. Kılıç, “Beyköy, hepimizin. Burayı geliştirmek için hep birlikte çalışacağız. Mustafa Yılmaz'ın da çalışmalarda bize yardım edeceğini biliyoruz. Amacımız Beyköy'ün sorunlarına çözüm üretmektir.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
16
kapalı