banner851

banner955

KILIÇDAROĞLU DÜZCE’DEN GEÇECEK

Ankara’dan İstanbul’a “Adalet Yürüyüşü” başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Düzce’den geçecek. Yürüyüşünün 12.gününde Düzce’ye gelecek olan CHP Lideri, Düzce’de üç farklı noktada üç gün boyunca konaklayacak. Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramının 2.gününde Düzce’de olacak.

Siyaset 16.06.2017, 10:54 17.06.2017, 13:50
5369

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun MİT TIR’ları davasında 25 yıl hapse çarptırılıp tutuklanmasının ardından Ankara Güvenpark’tan Maltepe Cezaevi’ne kadar başlattığı 428 kilometrelik ‘Adalet Yürüyüşü’ kapsamında Düzce’de 3 noktada konaklayacak.

“Adalet Yürüyüşü” programı doğrultusunda her gün 20 kilometre yol yürüyen Kılıçdaroğlu, yürüyüşünün ikinci gününde İstanbul’a ulaşmak için Düzce’de olacak.Yürüyüşün 12.gününde yani Ramazan Bayramının 2.gününde Düzce’ye varacak olan Kılıçdaroğlu’nun ilk durağı Kaynaşlı Opet olacak. Kılıçdaroğlu’nun Düzce’deki ikinci durağı Düzce-Akçakoca Yolu, üçüncü durağı ise Gümüşova Meslek Yüksek Okulu olacak.Düzce’den Sakarya’ya ilerleyecek olan CHP Lideri Kılıçdaroğlu 23. günde İstanbul Maltepe Cezaevi’ne ulaşarak yürüyüşünü tamamlayacak.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (54)
Hava er 5 yıl önce
Düzceden gümüşova ya kadar yürüyeceğim başkanım yanındayız
hadi canım 5 yıl önce
Allah akıl fikir versin Atatürk 1938 de vefat etmiş kemalbey 1939 da zeytinle ilgili kanun çıkardı diyor.zekasına hayranım.
dogrucu 5 yıl önce
Bi is yaptigi yok birakin bari yurusun!!!ancak 15 temmuzda havaalanndan nasil elini kolunu sallayarak gecti duzceden gecerken sormak isterim kendisine zaten tum cevaplar bu sozle basliyacak
ADALET 5 yıl önce
Arkandayız Kemal bey her türlü destek oluruz duzcemizde.
Duzceli 5 yıl önce
Merkeze neden ugramiyo bi anit park yapsaydi bizde girseydik
Düzceli 5 yıl önce
Desteklerimiz seninle güzel adam adalet için
3 gun 5 yıl önce
3 gün sonra hastalandım der bırakır yürümeyi
ragıp 5 yıl önce
yürü ancak gidersin bizde senin ense tıraşı için görürüz kemoş
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız