banner851

banner955

KILIÇDAROĞLU: DÜZCE’DEN MİLLETVEKİLİ İSTİYORUM

CHP’nin Düzce’deki yeni il ve merkez ilçe yönetimi TBMM’ye giderek partilerinin grup toplantısına katıldıktan sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’yla da bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, yeni yönetime ilk seçimde Düzce’den seçilecek CHP’li milletvekili ile Ankara’da birlikte çalışmak istediğini söyleyerek hedef koydu. CHP Lideri, ayrıca partinin yeni il ve Akçakoca ilçe binalarını da önümüzdeki günlerde Düzce’ye gelerek bizzat açacağını kaydetti.

Siyaset 17.11.2021, 10:52 17.11.2021, 18:52
1390

Eylül ayındaki olağanüstü kongre ile göreve gelen Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl ve Merkez İlçe Yönetimi, partilerinin grup toplantısına katılmak üzere Ankara’ya giderek TBMM’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu dinledi.

Düzce’den milletvekili istedi

Toplantı sonrası Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden CHP İl Başkanı Semih Cemşit, yönetimini genel başkanlarıyla tanıştırdı. Semih Cemşit ve yönetimine hedef koyan Kılıçdaroğlu, gerçekleşecek ilk seçimde Düzce’den seçilecek CHP’li milletvekili ile Ankara’da birlikte çalışmak istediğini aktardı.

‘İktidarı kadınlar sayesinde kazanacağız’

Düzce’de parti yönetimindeki kadronun genç olmasından memnun kalan Kılıçdaroğlu, CHP’nin Düzce il ve Akçakoca ilçe binalarının açılışını yapmak üzere Düzce’ye geleceğini söyledi. Her yerde olduğu gibi Düzce’nin de kadınlarından umutlu olduğunu vurgulayan Kılıçdaroğlu,“İktidarı bizzat onlar sayesinde kazanacağız.” dedi.

Partililer daha sonra CHP’nin TBMM Grup Başkanvekili Özgür Özel, Engin Özkoç, Engin Altay ve İstanbul Milletvekili Turan Aydoğan’ı makamlarında ziyaret ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

banner844
Yorumlar (7)
Hasan Paşa 1 yıl önce
Kumarbaz... sende mi...
Akp, MHP ve CHP ailecek yerleşke
CAN 1 yıl önce
CHP HDP ILE ISBIRLIGI YAPAN PARTIDIR FETÖYE DESDEK CIKAN PARTIDIR CHP NIN TEK DIKILI AGACI YOK HEYKEL TIRAS BASKA BIRSEY YOK AK PARTI YAPAR CHP LILER GEZIDE OLDUGU GIBI YAKAR YIKAR
CAN 1 yıl önce
Benden Tek Bir O alamaz CHP HDP PKK EL ELE BUNU GÖREMEYENLER KÖRDÜR YADA SAGIRDIR CHP BASA GELSE VAY TÜRKIYENIN HALINE HIZMET SIFIR ÜLKE ELDEN GIDER FETÖCÜLER DISARI CIKAR PKK LILAR DISARI CIKAR BUNU BILE BILE OY VERENLER VARYA NEDEYIM ONLARA BEN
EFSANE KADRO!!! 1 yıl önce
BU KADRO RESMEN FİŞEK GİBİ. DAHA ÖNCEKİ SEÇİMLERDE AK PARTİ, MHP VE İYİ PARTİYE OY VEREN VE OY İSTEYEN FOTOĞRAFLARDAKİ BAZI KİŞİLER UMARIM DAHA ÖNCELERİ DİĞER PARTİLERE GÖSTERDİKLERİ PERFORMANSI CHP İÇİNDE GÖSTERİRLER.
Düzceli 1 yıl önce
Faruk Darıyerli yi artık mecliste görmeliyiz.
CKP ninde Düzceninde meclisteki sesi olmalı, zaferle onla bunla olmaz olacaksa Faruk Darıyerli ile olur yılların MHP lisi olarak oyum Faruk Darıyerli nindir.
özdüzceli 1 yıl önce
müslüman mahallesine salyangoz satmaya gelen müflis tüccar gibi gelir giderrrrr.
halk 1 yıl önce
chp bir millet vekili çıkartamazsa düzce
daha çok hizmet bekler mecliste sessiz
oturacak vekil istemiyoruz.
Yeni Sayımız