banner851

banner955

KILIÇDAROĞLU’NA SELZEDELERİN SORUNLARINI İÇEREN DOSYA SUNDU

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da il başkanlarıyla bir araya geldi. Düzce İl Başkanı Semih Cemşit’inde katılım sağladığı toplantıda, 81 il başkanının sorunlarını dinleyen Kılıçdaroğlu bu kapsamda notlarını aldı. Cemşit Kılıçdaroğlu’na selden etkilenen Akçakoca’nım köyleri ile ilgili rapor sundu.

Siyaset 08.12.2021, 18:00
815
KILIÇDAROĞLU’NA SELZEDELERİN SORUNLARINI İÇEREN DOSYA SUNDU
banner986

CHP Genel Merkezinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı yaklaşık 4 saat sürerken, toplantıda CHP Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke’de hazır bulundu.

Toplantı ile ilgili konuşan CHP İl Başkanı Semih Cemşit, ‘’Toplantıda sayın genel başkanımıza sel felaketi yaşayarak evlerini kaybeden Esmanım, Yenice, Dilaver ve Uğurlu Köylülerinin yaşadıkları mağduriyetler noktasında hazırladığımız raporu sundum. Kendisi konuyla alakalı bir komisyon kurulacağını ve bölgeye araştırma yapmak için bir heyet göndereceğini aktardı. Ayrıca sayın Kılıçdaroğlu toplantıda sandık sorumlularına da dikkat çekerek, seçim güvenliği için çalışmalara hız verileceğinin altını çizdi’’ dedi.

banner844
Yorumlar (0)
21
kapalı